Vždy som bola posadnutá zdravím môjho syna aj mojej dcéry. Možno ma za to mnohí ľudia odsudzujú, ale majú sklony k rôznym chrípkam, zápalom a angínam. Preto im nikdy nezabúdam dať čiapku a poriadne ich obliecť, stačí, že sa trošku ochladí. Nezáleží na tom, že ľudia hovoria, že by si mali vybudovať imunitu, ja som musela predísť všetkému, čo by sa mohlo stať.

Oranžovobéžový koberec

Keď sme začali zariaďovať izbu pre našich malých nezbedníkov, vedela som, že si to musím perfektne naplánovať. Nechcela som nič podceniť a byť pripravená na všetko.

Môj manžel mi hneď povedal, že všetko príliš preháňam a dramatizujem. Práve preto som sa musela upokojiť a a rozmýšľať hlavne nad tým, čo je dôležité. Dohodli sme sa, že všetko budeme riešiť spolu, aby sa nestalo, že nakúpim niečo, čo je úplne zbytočné. Vždy som sa najviac obávala toho, že niektoré z nich ochorie a vedela som, že vidím všetko čierne. Ale prechladnutia znášali naozaj ťažko, preto som im musela nejako predísť. Vedela som, že najväčší chlad ide zo zeme, teda od podlahy.

Zelenobíločerný koberec

Navyše, ony mali vo svojej izbe dlažbu, ktorej sme sa nemohli zbaviť. Môjmu manželovi našťastie napadlo, že perfektným riešením budú detské koberce.

Vedela som, že moje poklady trávia najviac času na zemi. Hrajú sa tam, stavajú https://aktualne.centrum.sk/liek-na-krizu-zadlzene-krajiny-stavaju-vlastne-las-vegas/zahranicie/europa/ si bunkre a pevnosti. Aj keď som im veľa ráz povedala, aby si sadli na vankúše, pretože môžu prechladnúť, boli nepohodlné, takže ma takmer nikdy neposlúchali.

Takto bude ich zdravie naozaj chránené. Navyše, môžu si vybrať z rôznych farieb, vzorov a motívov, čo sa im bude naozaj páčiť.

Berušky na stromě

A ako bonus bude ich izba vyzerať naozaj útulne. Vždy som chcela, aby mali z izby priestor, v ktorom sa budú cítiť čo najlepšie. Verím, že práve takto to dosiahnem. Okrem toho sa už nemusím obávať, že prechladnú, keď sa budú hrať na studenej dlažbe a podlahe. Ešte že má môj manžel vždy perfektné riešenia.