Pamätáte sa na dobu vášho detstva? Delili ste sa o izbu s bratom alebo sestrou? V tom prípade si možno živo pamätáte aj na poschodové postele.
Dve lôžka nad sebou, ktorých konštrukcia bola z dreva alebo kovu a vy ste sa každý večer hádali so súrodencom, kto bude spať hore a kto dole. Nakoniec problém rozlúskli rodičia a väčšinou vyhral jeden z mladších súrodencov, aby bol večer pokojný.
Doba sa nezmenila ani dnes a súrodenci sa často delia o jednu izbu. Nezmenila sa ani možnosť vyriešiť priestory poschodovou posteľou. Zmenil sa však jej celkový design a ďalšie možnosti.

Odpočívající dívka

Väčšinou je k dostaniu z materiálu drevo. To však ponúka ďalšie možnosti a síce rôzne farebné odtiene a to nielen hnedá, ale aj červená, modrá, zelená a mnohé ďalšie. Pohľad a realizácie sa vám naskytne aj cez .
K farebným verziám pribudli aj možnosti prístelky, rozšírenia, či úložných priestorov. Bezpečnosť je oveľa viac zaistená a síce kvalitnými rebríkmi, schodmi či zábranami, ktoré sa nechajú vybaviť ešte penovými chráničmi.
Design je natoľko moderný a prepracovaný, že sa prispôsobí každému nápadu i priestorom a vytvorí praktickú i estetickú detskú izbu pre malých i veľkých potomkov.

Dětská nožička

Cieľom poschodových postelí je hlavne ušetriť priestor, aby sa do neho vošiel i ďalší nábytok alebo prvky spojené s koníčkami vašich detí. Tiež musí zostať aj dostatok priestoru na samotné hranie a učenie. Vďaka toto všetko vyriešite jednou ranou.
Detská izba má zostať príjemnou spomienkou na detstvo a v tomto prípade sa bude vašim deťom z ich hniezdočka veľmi ťažko odchádzať až vyrastú. Tým pádom budete vedieť, že účel detskej izby bol splnený a s vašimi deťmi ju spájajú len príjemné spomienky a oáza pokoja, súkromia a pohodlia.