Množstvo ľudí vie o tom druhom veľa povedať už po jednom podaní ruky. Zdá sa vám to nemožné? Nie je to tak a my vám hneď vysvetlíme, prečo. Keď si predstavíte, ako vám niekto podáva ruku, čo cítite? Je dlaň spotená alebo naopak veľmi suchá? Má ten človek veľa prsteňov? V akom stave sú jeho nechty? Sú ohryzené, špinavé, zažltnuté alebo naopak prehnane upravené, až vám klepkajú o ruku?

nehty

Na vašich rukách skutočne záleží. Ale dlane a prsty nie sú to jediné, o čo by ste sa mali starať.

Každý pozná zásadu pekných rúk. Je to veľmi jednoduché heslo a skladá sa z troch slov. Krémovať, krémovať, krémovať. Na to určite nikdy nezabúdajte a poriadny vyživovací krém majte neustále v kabelke. Pretože nie je nič horšie, ako suché ruky, ktorým chýba život. Ale čo robiť, keď chcete mať pekné aj nechty? Môžete pre ne robiť naozaj čokoľvek. Môžete na ne dávať olejčeky, namiesto strihania ich pilníkovať, ale aj jesť potraviny, ktoré ich posilňujú. Vápnik je pre ne veľmi dôležitý.

Pre mnohé ženy je však veľmi dôležitá aj manikúra a my s nimi súhlasíme. Nezáleží na tom, že sa vám nepáčia dlhočízne pazúriky alebo rôzne tvary od špicov, až po bubliny. Peknú manikúru môžete mať aj bez extravagantných kúskov.

červené nehty

Manikúra je pre ženy naozaj priorita, no keď nemáte peniaze nazvyš na to, aby ste chodili po salónoch, prečo si ju neskúsite urobiť samy? Nie je to také ťažké, ako si myslíte, úplne stačí, keď sa v tom nejakým spôsobom nájdete. Najlepšie na robení manikúry je to neskutočné množstvo možností, ktoré máte. Či už chcete staviť len na pekný lak alebo si trúfate na umelé, či gélové, je to len na vás, na čo sa práve cítite. Môžete si ich aj rôzne ozdobiť a nosiť ich ako malé šperky. Už viac nebudete potrebovať nosiť prstene. Uvidíte, že sa vám to zapáči a ako bonus, každý sa vám na ne bude pozerať a chváliť ich.