Okrem toho majú k dispozícii aj celkom iné možnosti, ako je napríklad potlač textilu, ktorá sa využíva čím ďalej častejšie.

dres

Kvalita v hlavnej úlohe

Za dobre odvedenú prácu sa musíte dobre zaplatiť, to je priama úmera. Ale ak podnikáte v akomkoľvek odbore, určite sa vám to naozaj oplatí.
Väčšinou sa používa metóda sieťotlače alebo digitálneho spracovania látok. Ponuka farieb je tiež veľmi široká, môžete si vybrať až z 12 priamych farebných prevedení.Oblečenie si vyberáte z veľkej katalógovej ponuky. Väčšina spoločností volí tričká, šiltovky alebo košele. Záleží len na vás samotných, čomu dáte v konečnom dôsledku prednosť. Pri objednávke vyššieho počtu býva aj cena veľmi priaznivá.

Vo väčšine prípadov je najväčší záujem o biele tričká, na ktoré si najviac nechávajú firmy aplikovať výrazné farby, ktoré na ne majú upozorniť. Najčastejšie sa jedná o odtiene červenej, modrej alebo zelenej. Ďalšou alternatívou sú aj strojné výšivky, kedy takto býva spracované najmä logo.

Prečo nakupovať na internete?

Hlavnú úlohu hrá časová úspora, pretože mnoho manažérov nemá toľko priestoru riešiť všetko osobne. Radšej zasadnú k svojmu notebooku, kde si môžu z pohodlia kancelárie alebo domova zadať potrebné údaje a rovno objednať.

ØVäčšina objednávok sa potom spracováva do 5 až 8 pracovných dní.
ØKvalitná potlač vydrží až niekoľko desiatok vypraní.
ØPri väčšej objednávke vás príjemne prekvapia zľavy za väčšie množstvo.
ØNiektoré obchody vám pripravia aj menšiu objednávku od počtu 10 kusov.
ØVšetko zariadite jednoducho online.
ØAj milovníci netradičného prevedení si prídu na svoje. Skúste napríklad metódu lisovania.
ØU tričiek sa väčšinou stretnete s formátom A3 (297 x 420 mm), dané maximálnou veľkosťou sita 350 x 450 mm.

suvenýr

Väčšina obchodníkov má uvedené už konečné ceny, v ktorých sú zahrnuté všetky práce aj manipulačný poplatok. Takže hneď viete, na čom ste.
Neváhajte a skúste to tiež! Budete tak mať k dispozícii štýlové darčeky pre svojich klientov a vašej spoločnosti tak urobíte reklamu na každom kroku.