Radi by ste si zaobstarali viac ako dve deti, ale máte obavu, že by ste ich nemali kde uložiť? Alebo by ste si radi zväčšili obytnú plochu vo vašom byte, ale nenapadá vás ako? Máme pre vás ideálne riešenie v podobe poschodových postelí! Nielen, že vám táto lôžka ušetrí veľa miesta, ale aj dodajú vašej spálni krásny moderný dizajn. V našej ponuke si môžete vybrať z nepreberného množstva typových i farebných prevedení.

patro

Záleží len na vás, ktorý kus bude zdobiť vašu spálňu. Súčasťou každého lôžka je obojstranný rebrík pre lepší komfort, kvalitný lamelový rošt a úložný box na uchovávanie rôznych nevyhnutností. Úplnou samozrejmosťou je tiež zábrana, ktorá chráni proti pádu dole. Sme presvedčení, že vy aj vaše deti budú z tejto poschodovej postieľky veľmi nadšené a iste v nej nebudú iba spinkať, ale tiež si z nej vyrobí úžasný hrací kútik.

Skončite márny boj s nedostatkom priestoru vo vašom byte

Väčšina dnešných domácností sa sťažuje na malé izby a nedostatok miesta v byte. Iste aj vy niekedy bojujete s tým, že sa vám nábytok nechce vojsť tam, kde ste si to predstavovali. Určite aj vy túžite, aby váš byt bol väčší a priestrannejší. V tomto prípade sú poschodové postele jasná voľba. Tieto praktické lôžka vykúzli vo vašej spálni dostatok miesta na ďalší nábytok alebo zväčší v detskej izbe plochu na hranie.

palanda

O bezpečnosť svojich ratolestí sa nemusíte vôbec obávať, pretože všetky naše modely sú vyhotovené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú zdravotne nezávadné a teda sú vhodné už pre tie najmenšie deti. Navyše úplnou samozrejmosťou je spoľahlivá zábrana umiestnená na hornom i dolnom lôžku, ktorá stopercentne chráni pred pádom. Pevne veríme, že budete s našimi postieľkami úplne spokojní a že si z našej bohatej ponuky vyberú aj tí najnáročnejší z vás.