Nelámte si hlavu s tým, ako preusporiadate nábytok vo svojom malom byte a kúpte si ešte dnes kvalitné a praktické poschodové postele. Tieto výnimočné lôžka oceníte hlavne ak máte dve a viac detí alebo ak k vám príde nečakaná návšteva, ktorá u vás bude chcieť nečakane prespať. Všetky naše modely sú vysoko kvalitné a sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach, teda záleží len na vás, ktorá postieľka bude vo vašej spálni krásne ladiť. Nechýba ani kvalitná matrac, lamelový rošt, úložný box na uchovávanie vecí a úplnou samozrejmosťou je bezpečnostná zábrana, ktorá bráni pádu dole.

poschodová postel

Vaše ratolesti budú nadšené a vy ušetríte nielen miesto, ale aj peňaženku

Vynikajúce riešenie do malých bytových priestorov prináša spinkanie na poschodové posteli. Uvidíte, koľko miesta ušetríte zaobstaraním týchto lôžok. A nielen to, obstaraním tohto praktického lôžka ušetríte oveľa viac peňazí, než keby ste museli kupovať dve normálne postele. Navyše sme presvedčení, že aj vaše deti budú z tohto kusu nábytku nadšené. Uvidíte, že tento skvelý model budú určite využívať aj počas dňa ako parádny hrací kútik. Či už preferujete lôžko z masívu borovice, dubu alebo v neobvyklej farbe, u nás si určite vyberiete.

postele

Kvalitné, bezpečné a praktické lôžka do každej domácnosti

Už neriešte nedostatok miesta vo vašej spálni alebo detskej izbe! Kúpte si do svojho bytu tieto kvalitné a pohodlné poschodové postele, ktoré vám nielen ušetrí veľa miesta, ale tiež sa určite stanú ozdobou vášho bytu. V našej ponuke nájdete nepreberné množstvo rôznych designov a farebných kombinácií, uisťujeme vás, že si vyberú aj tí náročnejší z vás. Naše lôžka nie sú len pohodlná, ale aj bezpečná a vďaka zdravotne nezávadným materiálom sú vhodné už pre tie najmenšie deti.