Dajte stopku všetkému umelému
Och, áno, neskutočne sa vám páčia gélové nechty. Dlho vydržia, majú krásnu farbu a tie vaše sú predsa len nezaujímavé a fádne a vy by ste chceli poriadne pazúriská. STOP! Skutočne nepoznáme ani jedného živého človeka na tejto planéte, komu by sa páčili dlhočízne nechtiská namaľované krikľavou farbou. Už teraz počujeme klopkanie nechtov do obrazovky mobilu, také typické pre pubertálne dievčatá. Nielen, že podľa prieskumov to muži považujú za totálne antisexy, ešte je to aj nepraktické. Ak chcete mať nechty krásne po dobu dlhšiu, ako pár dní, zvoľte nechty kratšie a v neutrálnejšej farbe. Vtedy ich vám bude každý chváliť a nie sa báť, či mu nevyškriabete oči.
dívka při gymnastice
Aj motýlí pohľad sa vám veľmi páči? Vždy ste chceli mať mihalnice až po obočie a páči sa vám, ako úžasne rozjasnia oči a celú vašu tvár? Nuž, nebudeme klamať, je to vhodné jedine na slávnostnú príležitosť. A tým myslíme jubileá, svadby alebo plesy. Vtedy sa to hodí a krásne vás rozžiari. Počas bežných dní? STOP! Plánujete tými mihalnicami niekoho odfúknuť? Napríklad úhlavného nepriateľa? Niektoré ženy si neuvedomujú jednu podstatnú vec. Je proste zreteľné, že sú mihalnice umelé. Nikdy nevyzerajú ako vaše, každý ich prekukne, čo akokoľvek realisticky sa môžu tváriť.
 hippie dívka
Menej je VŽDY viac
To isté platí pri mejkape. Je jasné, že sa väčšina z nás ráno po prebudení pred zrkadlom necíti ktovieako spokojne a komfortne. To je úplne v poriadku. Ale nemusíme si zase zmeniť a zakryť celú tvár len preto, lebo sme videli úžasný tutoriál o konturovaní tváre a chceme to vyskúšať. Na babách vo videách to síce vyzerá úplne úžasne, no v reálnom živote? Predsa nechcete mať na sebe omietku. Ešte by sa vás váš priateľ zľakol, keď dáte celý mejkap večer z tváre dole. Chudák chlap. Ani by nevedel, kto pri ňom vlastne leží.
 
Buďte sama sebou
Nech táto rada znie akokoľvek otrepane, jej účinosť je stopercentná. Nemusíte si ráno meniť celú tvár, aby ste boli krásna, počas dňa vám stačí ľahký mejkap a na večer môžete skúsiť aj niečo odvážnejšie. Hlavne, aby ste sa cítili dobre a nerobili zo seba zmaľovanú bábiku.