Takouto voľbou môžu byť tričká s potlačou, ktorá sa môžu stať veľmi vkusným artiklom na predaj. Vďaka nim vyjadríte svoj názor alebo budete mať jednoducho vlastný štýl. Vďaka nim sa cítite výnimoční a byť nositeľom dôležitej informácie, môžete rozprávať príbehy významných osobností alebo len ľudí okolo vás, ktorí sa vám zdajú výnimoční. Tieto silné osudy potom môžu zasiahnuť aj vaše okolie zabalené do moderného hávu a profesionálneho dizajnu.

retro

Celá vaša rodina tak bude mať svoj jednotný štýl a každý hneď uvidí, že k sebe neodmysliteľne patríte. Navyše vás vymýšľanie vlastného návrhu bude baviť a naozaj vás stmelí dohromady. Urobte si z toho hru, ktorá má len vaše pravidlá.
Niekedy ide o úplne malý obrázok alebo aj potlač na celú plochu spredu alebo v oblasti chrbta. Záleží len na vašom výbere a vkusu. Môžete si vybrať tiež jednofarebný motív alebo aj prevedenie vo viacerých farbách.

Nie som jedna ovca zo stáda

Už vás nebaví nosiť oblečenie, ktoré má každý iný? Pripadáte si ako ovca? Ale to predsa vôbec nemusíte! Ak vám vadí rovnaká móda, môžete vyskúšať vlastné schopnosti a kreativitu alebo osloviť spoločnosť, ktorá má tieto vlastnosti a šikovné ruky a budete originálni. Dizajnové oblečenie si môžete objednať napríklad tu. Splnia vám každé želanie a podľa vašich predstáv vytvoria ponuku na mieru, ktorá vás rozhodne osloví.
Nejde ani o to, či ste súkromná osoba alebo podnikateľ. Ku každému zákazníkovi sa pristupuje s rovnakou a pri tom maximálnou starostlivosťou. Okrem textílií, sa môžu postarať o dizajn akýchkoľvek reklamných predmetov, ako je napríklad keramika alebo iné darčekové predmety.

malování

K výrobe koncového produktu sa používajú najmodernejšie technológie a postupy, ktoré zabezpečia tie najlepšie výsledky. Cena sa vždy odvíja od náročnosti zvoleného postupu, teda veľkosti motívu, použitých farieb alebo počtu objednaných kusov.

Na svoje si tu príde naozaj každý.