Vždy, keď som si snažila nalepiť umelé riasy, mala som veľký problém. Nešlo ani tak o to, čo som na sebe mala, čo som nosila a ako to všetko vyzeralo. Proste to nikdy riadne nedržalo. Asi vám nemusím vysvetľovať, aké som na to mala hrozné nervy. Bola som nahnevaná, myslela som len na to, čo je okolo mňa a čo je pre mňa naozaj veľmi dôležité, ale vedela som aj to, že nech sa deje čokoľvek, nakoniec sú presne toto veci, ktoré sú pre mňa skutočne dôležité a na ktoré sa musím zamerať. Vždy, keď som sa na to pozrela takto, vedela som, že veci musím dotiahnuť do konca. Inak to jednoducho nejde a ani nešlo, veď prečo aj, no nie?

lepidlo

Čo môžete urobiť?

Keďže mi moje umelé riasy na očiach nedržali, mohla som urobiť dve veci. Mohla som sa sťažovať a mohla som lamentovať nad tým, že si už nikdy také riasy nedám alebo som si mohla kúpiť poriadne a kvalitné lepilo na mihalnice, čo znamenalo, že sa už jednoducho ani nebudem mať na čo sťažovať, pretože bude všetko presne tak, ako som chcela, aby bolo. A musím uznať, že to bolo oveľa jednoduchšie. Pretože nezáleží na tom, aké pekné riasy si kúpite, keď vám na očiach nebudú držať, no nemám pravdu?

modré lepidlo

Nesťažujte sa a urobte s tým niečo

Ľudia jednoducho majú tendenciu vždy každého zo všetkého obviňovať a taktiež sa tváriť aj tak, že oni vlastne za nič nemôžu a že to nie je ich problém. Ale vy určite veľmi dobre viete. Ale viete aj to, že všetko, čo je okolo vás naozaj podstatné, je niečo také, aby ste naozaj zo svojho života urobili krásu a všetko, čo je naozaj úžasne perfektné. Verte tomu, že pre vás bude všetko aj tak dokonalé a záleží len na vás a na maličkostiach, ktoré vás tvoria. Nesťažujte sa, urobte niečo preto, aby ste mohli byť so sebou vždy maximálne spokojný. A hlavne ženy by sa to mali naučiť, pretože tie sa zvyčajne sťažujú naozaj najčastejšie.