Keď už si kúpite byt alebo dom, zariadite kuchyňu i obývaciu izbu, tak je na čase zvážiť i zariadenie priestoru pre vašich potomkov. Z postieľky, ktorá je zatiaľ umiestnená v spálni čoskoro vyrastú a budú potrebovať svoj priestor a súkromie.

Ide o typickú miestnosť, kde nie je núdza o hračky a knižky, farby a obrázky, poličky, posteľ, skriňu a nechýba ani písací stôl. Všetky parametre a požadované predstavy musí splňovať nábytok do detskej izby.

pokoj
Jeho predpokladmi sú hlavne kvalita materiálov, dizajn i bezpečnosť.
Môžete si vybrať z pekných zostáv alebo poskladať jednotlivé kusy nábytku do detskej izby. Tak ako staviate dom, tak skladáte jednotlivé kúsky priestoru pre vašich najmladších.

Možno si sami živo pamätáte vaše časy, keď ste boli malí a predstavu vášho malého kráľovstva. Určite poznáte i predstavy vašich ratolestí, ktoré môžete pri výbere využiť. Ide hlavne o hrdinov, ktorí vystupujú v ich obľúbených rozprávkach, ktorých môžete malým priblížiť nápaditými samolepkami alebo obrázkami.
Ani výber postele nemusí byť nudnou záležitosťou. Je na trhu toľko druhov, že nebudete vedieť, ktorú nakoniec vybrať. Od poschodových, klasických, až po vyvýšené. Vždy záleží na priestore, ale i počte ratolestí.

Skrine tiež ponúkajú viacej možností, ktoré sa dajú práve v tomto priestore využiť. Môžu slúžiť nielen na odloženie oblečenia, ale v kombinácii s praktickými poličkami, ktoré nie sú skryté pod dvierkami, aj na odloženie hračiek alebo kníh. Do praktických šuplíkov sa toho tiež veľa vojde.

dětský pokoj

Ďalšou možnosťou, ktorú moderný nábytok do detskej izby ponúka, sú veľmi obľúbené regály alebo vitrínky. Tam si môžu vyskladať svoje výtvory, dekorácie, hračky, knihy a čokoľvek ich napadne. Neoddeliteľnou súčasťou je i písací stôl, ktorý splňuje hlavne praktický účel a je vhodné riešenie pre malých škôlkarov i veľkých študentov.

Všetko splní predstavy vaše i vašich ratolestí.