Detské izby pre dievčatámôžu byť kúzelné s obrázkami krásnych kreslených postavičiek. Dievčatá zbožňujú víly a jednorožce, tak prečo im nedopriať krásnu izbičku? Vyberte si zo širokej ponuky motívov. Potešte očká vašej dcérky a dožičte jej, aby si každý deň pripadala ako princezná. Keď ráno vstáva do škôlky, či školy prebudí sa do svojho sna, ktorý v noci snívala. Obklopovať ju budú jej obľúbené hrdinky z Disney filmov, alebo roztomilé zvieratká.

holčička

Princezné a jednorožce

Skriňa, posteľ, nočný stolík. Toto jednoduché zariadenie a steny vôbec nemusia byť nudné! Buďte kreatívni! Steny vytapetujte našimi tapetami a zvoľte originálny nábytok. Vaša mladá dcérka vám bude vďačná. Doprajte vášmu pokladu to, čo si naozaj želá. Tých, na ktorých nám záleží predsa radi tešíme. Motýliky, zvončeky, mackovia, princ a princezná a iné vzory, či farby môžu zdobiť kvalitný nábytok od nás a spestriť tak život vášmu dieťaťu. Ponúkame rôzne variácie motívov: detský nábytkový svet s motívom Pegas, originálne detské izby pre dievčatá Disney Minnie, Disney Palce Pets, Disney Violetta, Little princess, Bambi.

komoda

Farebné variácie

Vybavenie sa skladá z postele, skrine, písacieho stola, pracovnej stoličky, komody a skrine, truhlice na hračky, nočného stolíku, regálu a úložného boxu pod posteľ. Všetko zariadenie ponúkame v rôznych príjemných farebných prevedeniach. S hravým motívom, ale aj bez neho – „čisté“. Vráťte sa do detských čias a vyberte pre dcéru na našich stránkach taký nábytok do jej kráľovstva, ktorý ju bude nasledujúce roky tešiť. Viac užitočných informácií a možnosť výberu z ponuky nájdete na http://www.detskapostel.com/detska-izba/