Kto by Nemal rád vôňu čerstvého chleba alebo čerstvého pečiva či koláčov? Spomínate si ešte na vôňu poctivého chleba, ktorý dnes vo väčšine našich obchodov a dokonca aj pekárni viac nenájdete? Aj vás hnevá, že dnešné dopečené polotovary, ktoré nazývajú čerstvé pečivo sú plné aditív? Ja som sa rozhodla s tým niečo urobiť. Rozhodla som sa otvoriť pekáreň. Pekárstvo je remeslo, ktoré je fyzicky náročné a okrem toho je potrebné mať plno strpenia. K cestu a k bochníku chleba treba pristupovať s láskou a pracovať s ním ako s kúskom zlata a ono sa vám za vašu lásku odvďačí.

pečenie

Keď krásne nakysne a upečie sa tak, že sa chrumkavá kôrka odvíja od mäkučkej striedky, a ucítite tu jedinečnú vôňu, zistíte, že ste si vybrali správne. To je tajomstvo pravého chleba a pravého pekára. Pekár samozrejme k svojmu remeslu potrebuje aj množstvo pomôcok. Dôležitým inventárom v dobrej pekárni sú prepravky na chlieb a pečivo. U mňa je kvalita na prvom mieste, preto som prepravky kúpila od najlepších. Firma Schoeller Allibert ponúka vo svojom sortimente aj prepravky pre pekárov, nájdete ich v sekcii Bakery Crates https://www.schoellerallibert.com/sk/products/stackable/?product-family%5B%5D=Bakery+Crates.

polotovar

V ponuke má veľké množstvo rôznych druhov prepraviek. Malé-väčšie, nízke-vysoké, všetky prepravky sú prispôsobované tak, aby vyhovovali každému druhu pekárenského tovaru, aby sa do nich zmestil peceň chleba, aj malé chutné lekvárové alebo tvarohové buchtičky. Ak ste pekár, alebo vlastníte pekáreň, určite by vám bedničky na chlieb, pečivo a koláče nemali chýbať. Výhodou pekárenských bedničiek od firmy Schoeller Allibert je v kvalite, jednoduchej preprave a ľahko udržateľnej hygiene, pretože tieto tri atribúty sú pre firmu prvoradé. Bedničky taktiež spĺňajú všetky priemyselné štandardy, aj pre kontakt s potravinami. V prípade záujmu vám obchodný zástupca rád pomôže pri výbere pekárenských bedničiek pre vás.