Nie vždy sa dá všetko skombinovať presne podľa našich požiadaviek a inak to nie je ani v prípade kvality vody, ktorá je nám k dispozícii v mieste bývania, či v mieste, kde sa nachádza práve Vaša chata, či iné prostredie, v ktorom trávite svoj čas. Nie raz zistíme, že voda, ktorú užívame na pitie, pranie, sprchovanie, či polievania a predsa na mnoho ďalších účelov, nespĺňa práve také tie,,perfektné,, požiadavky.

čistá voda

Voda vo Vašej domácnosti môže byť príliš tvrdá, ale aj príliš mäkká.

Taktiež voda a jej kvalita sú pomerne dôležité kritériá. Práve preto Vám ponúkame širokú škálu rôznych filtrov, filtračných vložiek ale aj tabliet či zmäkčovačov a ešte omnoho viac.

Avšak skôr, ako zistíte, čo vlastne potrebujete, je v prvok kroku vhodné vykonať podrobný rozbor Vašej vody. VODASERVIS Vám ponúka úprava vody v domácnosti a teda analýzu, respektíve, rozbor vody. Tieto testy pre Vás ponúkame či už pre pitnú ale aj pre studničnú vodu. Vieme presne zistiť kvalitu ale aj jej tvrdosť, či naopak mäkkosť, taktiež množstvo a presný rozbor obsiahnutých minerálov, ťažkých kovov či pesticídov a iných látok obsiahnutých v tej ktorej vode.

studňa v záhrade

Poskytujeme zákaznícku podporu, pri ktorej sa môžete spoľahnúť na naše odborné poradenstvo a preto sa nemusíte obávať, že by ste si test vody nedokázali vykonať sami vo svojej domácnosti.

Testy sú mimoriadne presné a spoľahlivé, poskytujeme výhradne kvalitné testy. Samozrejme, po zistení stavu vody je možné si u nás zakúpiť potrebné komponenty, ako je napríklad práčkový filter, ktorý Vám zaistí úpravu tvrdej vody a tým zabezpečí bezporuchový chod Vašej práčky, ale taktiež dokonalé vyprané prádlo. Samozrejme, v ponuke nájdete tiež napríklad neutralizačný filter pre kotol, vodný filter pre pitnú vodu, sprchový filter ale taktiež aj náhradné komponenty do spomínaných filtrov ako je napríklad náhradná náplň pre práčkový filter, či náhradnú náplň pre sprchové filtre. V prípade záujmu nás pokojne kontaktujte.