1) V čom je vlastne poistenie auta výhodné?
Prednostne už samotné dohodnutie je veľmi jednoduché a rýchle. Ani cena pritom nemusí byť nijako vysoká. Tá sa stanovuje individuálne pre konkrétneho klienta.

2) Môžem čakať po uzavretí zmluvy nejaký servis?
Samozrejme. Veď každá spoločnosť sa o svojho klienta rada postará. Kedykoľvek sa na ňu môžete obrátiť s akýmikoľvek otázkami a problémami. Aj vami požadované zmeny dokáže vybaviť za vás.

výpočet

3) Prečo dojednávať práve cez internet?
Stačí jedna jediná návšteva webových stránok a máte hotovo. Celý proces trvá väčšinou len 10 minút. Potom si už len vytlačíte návrh zmluvy, podpíšete a odošlete na príslušnú adresu. Všetky potrebné dokumenty potom ako klient dostanete do týždňa. Žiadne čakanie v rade, žiadne vyjednávania v poisťovni, vaše vozidlo je ihneď dokonale chránené a jeho posádka tiež.

4) Jednu zmluvu už mám, čo teraz?
To vôbec nevadí, v tomto prípade budete postupovať nasledovne: Je nutné 6 týždňov pred uplynutím poistného obdobia doručiť výpoveď spoločnosti, u ktorej ju máte dohodnutú.

Ponúkneme vám ešte stručný opis celého procesu:
Na webe máte k dispozícii presný kalkulátor, do ktorého stačí len zadať vaše údaje a dáta o vozidle. Systém je potom vyhodnotí a ukáže vám ucelenú ponuku práve vám priamo na mieru. Hneď uvidíte aj konkrétnu cenu, ktorú by ste museli mesačne uhradiť. Ak vás ponuka osloví, môžete ísť priamo na dojednanie danej zmluvy. Jeden podpis a odoslanie na adresu spoločnosti a máte všetko hotové. Najneskôr do týždňa potom dostanete doporučenú zásielku so zmluvou a všetkými potrebnými dokladmi vrátane zelenej karty. Potom máte 30 dní na uhradenie prvej platby, inak by zmluva bola neplatná.

Samozrejme môžete poistenie auta dojednať aj po telefóne, kedy sa vám bude venovať práve dostupný operátor. Preberie s vami všetky možnosti a odporučí riešenie vám na mieru.

volant

Odborníci šetria vždy váš čas a idú hneď priamo k veci.
Ako vidíte je to veľmi jednoduché.