Nie každý rodič si môže dovoliť byť s dieťaťom doma tri roky. Od niektorých matiek by dokonca zamestnávatelia chceli, aby nastúpili do práce hneď na druhý deň po pôrode. Je to pochopiteľné, v dnešnej dobe sa každý trhá o pracovné miesto. Každý si ho chce za každú cenu udržať. No čo ak vaše bábätko naozaj nemáte komu zveriť? Starí rodičia bývajú ďaleko a vy nutne potrebujete, aby sa o vaše dieťa niekto postaral na dlhšiu dobu ako na hodinu. A na výchovu dieťaťa potrebujete peniaze, čo znamená, že potrebujete chodiť aj do práce. Život v hlavnom meste je predsa len drahý špás. Tak ako to vyriešite?

holčička

Aj keď máte pred pôrodom pocit, že všetko zvládnete a že si budete robiť kariéru aj s dieťaťom, väčšina matiek si to hneď rozmyslí. Materinský pud a cítenie vás chytí tak veľmi, že nebudete chcieť svoje dieťa spustiť z dohľadu. Budete chcieť úplne preorganizovať svoje plány. Ale to vám určite neodporúčame. Nemali by ste sa vzdávať svojich snov. Musíte si ísť za tým, aby ste sebe, ale aj vášmu dieťaťu dokázali, že za svojimi cieľmi si jednoducho musíte stáť. A okrem toho, keď mu chcete dať všetko, po čom bude túžiť, potrebujete to.

Ak nemáte kam vaše dieťa uložiť, keď potrebujete odísť do práce, jednoznačne vám pomôžu jasle bratislava. Môžete sa spoľahnúť, že o vaše dieťa bude naozaj dobre postarané a nemusíte sa báť, že by mu niečo chýbalo. A prečo by ste mali vaše dieťa zveriť do rúk niekomu, komu nemôžete naplno dôverovať? To predsa nedáva žiadny zmysel, no nie?

jesle

Je dôležité, aby ste dieťa už od útleho veku viedli k samostatnosti. Nie je dobré, aby bolo na vás neustále zavesené a plakalo vždy, keď sa mu čo i len na chvíľku vzdialite. Potrebujete, aby bolo samostatné a aby rozumelo tomu, že sa musí spoľahnúť aj samo na seba a nie len na vás. Časom uvidíte, že to oceníte aj vy, ale aj aj ono samo.