Neviete si zorganizovať čas, tak, aby Vám ostal aj na upratovanie? Pri náročnej práci či iných povinnostiach je to však pre nás úplne pochopiteľné, preto sme aj tu. Upratovacie služby aj vo Vašom meste Vám teraz poskytujú širokú škálu služieb v rámci upratovacích prác. Sme spoločnosť plná ľudí, ktorí majú zmysel pre poriadok a čistotu, okrem práce je pre nás upratovanie kancelárií aj oddychom a hobby, ktoré naozaj milujeme. A viete, čo sa najčastejšie hovorí, vlastne, že to ak niečo milujete robiť, tak to robíte aj poriadne. A presne to platí aj pre nás, robíme naozaj všetko pre to, aby sme Vám, aj všetkým našim klientom ukázali, že naozaj je naša práca, aj našou najväčšou záľubou.

upratovanie

Pravidelné upratovanie je našim denným chlebom a, čo raz viac klientov začína využívať práve naše služby pravidelného upratovania či už raz alebo dvakrát týždenne podľa potreby. Je len na Vás, ako sa rozhodnete, my sa však vždy prispôsobíme Vašim požiadavkám. S rastom nových klientov a plného kalendára k nám taktiež často hľadáme posilu, ktorá by nám stačila. Pokiaľ však miluješ upratovanie tak ako mi, vieš si pri tejto práci zároveň aj psychicky oddýchnuť a si svedomitý a dbáš na detaily, tak sa nie je o čom baviť a bez rozmýšľania patríš k nám!

čistenie

Sto ľudí, sto chutí, avšak pokiaľ sa bavíme o čistote v priestore, kde sa pravidelne zdržujeme, tak sa stopercentne zhodneme, že je omnoho príjemnejšie sa vracať na miesta, kde je naozaj čistota a vôňa. Ak s nami v tomto súhlasíte, tak nás kontaktujte a dohodnite si s nami obhliadku, na základe, ktorej sa vieme dohodnúť na termínoch upratovania aj zároveň, aj na cene, ktorá sa však odvíja od veľkosti upratovaného priestoru. Bližšie informácie sa vždy dozviete práve osobne. Takže pokiaľ máte záujem o upratovanie či už u seba doma alebo v práci tak sme si istá, že s tým nebude vôbec žiadny problém a dohodneme sa tak, aby to vyhovovalo obom stranám rovnako.