Ste neustále napätý a vystavujete svoje telo nadmernému stresu? Presne tento spôsob prežívania vám spôsobuje problémy ako neustála únava, prerušovaný spánok alebo sťažené zaspávanie. Príčinou porúch spánku je vo veľkej väčšine nadmerný stres alebo duševná záťaž. Lekári by vám odporúčali lieky na spanie tak zvané hypno-sedatíva, čo je farmakologická liečba týchto porúch spánku. My vám ale odporúčame najprv odstrániť vonkajšie vplyvy na váš organizmus, to znamená odstrániť duševnú záťaž a upraviť si spánkový režim tým, že si obnovíte spánkovú hygienu. Čo to znamená? V jednoduchosti sa musíte uvoľniť, zrelaxovať.

tantra maserka

Masáž je svetoznáma metóda uvoľňovania svalstva a teda aj zrelaxovanie vášho vnútra, psychického ja. Tantrická masáž je o level vyššie. Je to úplne dokonalé uvoľnenie nielen vášho tela ale aj vašej psychiky. Práve tantra masážou sa zbavíte nadmerného stresu a spánkových porúch. Tantra masáže https://magictantra.sk/ sú s nami už od antických čias. Vtedy ešte obyvateľstvo antického sveta nepoznali lieky a farmakologickú liečbu, poznali iba šamanské zvyky a tradičné ľudové liečiteľstvo kde zaraďujeme aj tantra masáž. Je to masáž celého tela vrátane intímnych partií. Naše dokonale spôsobilé masérky a maséri vám umožnia relaxáciu takého typu, ktorý ste ešte nikdy nezažili.

relax

Zaručujeme vám, že už po prvom programe, ktorý si vyberiete podľa vašej preferencie, sa budete cítiť o milión percent viac oddýchnutý. Ponúkame vám jednoduchú tantrickú masáž, ktorá zahrňuje zoznámenie sa s masérom alebo masérkou, masáž celého tela, masáž intímnych partií a zakončenie sprchou s esenciálnymi olejmi, ktoré vytvoria príjemnú atmosféru aroma terapie. Ďalej máme v ponuke exkluzívnu tantrickú masáž body on body, čo v preklade znamená telo na telo tantrická masáž. Masér alebo masérka sa ladným telom, naolejovaným esenciálnym olejom, kĺže a masíruje vaše telo tým svojím.