Viete, ktorý je prvý veľký deň v živote ženy? Je to jednoznačne jej stužková slávnosť. Vtedy sa prvý raz postaví medzi ľudí ako najväčšia hviezda večera. Niet sa čomu čudovať, práve teraz má šancu na to, aby zažiarila. Aby sa jednoducho vynímala pri iných dievčatách ako krásny diamant. Niekto to prirovnáva ku svadbe, práve preto, že každé dievča chce byť to najkrajšie, mať najkrajšie šaty, byť najkrajšie upravená a mať vlasy ako z toho najznámejšieho salóna krásy. Preto je jasné, že sú schopné dať skutočne veľké peniaze za svoju vlastnú úpravu.

zelené oko

Niektoré dievčatá si na to dokonca šetria, a potom dajú všetky peniaze len na šaty, účes a celkovú vizáž. Je jasné, že niektoré chcú byť hviezdy naozaj veľmi, keď sú ochotné na to dať všetky peniaze z letných brigád, nemyslíte? Na druhej strane je veľmi dôležité, aby ste si uvedomili, že svoje dcéry nesmiete nejakým spôsobom deptať. Nechajte ich, nech robia svoje vlastné rozhodnutia. Je dôležité, aby míňali svoje peniaze na to, na čo chcú ony. Predsa si ich práve z tohto dôvodu našetrili, nemyslíte? Na druhej strane ich však môžete naviesť na to, aby skúsili aj niečo ušetriť. Možno vaša dcéra vizážistku nepotrebuje.

očka

V dnešnej dobe sú predsa dievčatá skutočne ohromne šikovné a zvládnu sa veľa ráz namaľovať aj samy. Nepotrebujete predsa minúť desiatky eur na to, aby im kozmetička nakreslila na oči linku a trošku im postriebrila oči, no nemyslíte? Ak s tým súhlasíte, skúste jej to navrhnúť. Že chce niečo viac? Tak nech si k svojmu bežnému looku dá na svoje oči umelé mihalnice. Čudovali by ste sa, že aj takáto drobnosť dokáže urobiť z dievčenských očí vašej dcéry skutočnú ženu. Je jasné, že to možno bude oveľa zložitejšie, no určite sa to oplatí viac, ako keby ste míňali peniaze zbytočne, no nie? Skúste sa jej na to opýtať. Možno ju inšpirujete.