Hneď po prvý raz, čo mi to napadlo https://www.lidovky.cz/na-silnicich-taje-snih-silnicari-doporucuji-jezdit-opatrne-p4c-/zpravy-domov.aspx%3Fc%3DA171113_074042_ln_domov_elesom vedela, že môj život sa otočí hore nohami. Odvtedy som sa totižto už nezastavila. Najprv som pracovala na tom, aby som zmaturovala. Potom som sa šla pretrhnúť, aby som sa dostala na vysokú školu. Ďalej, aby som tú školu dokončila. A potom, aby som si našla poriadne zamestnanie, v ktorom som sa chcela aj niekam posunúť. Ani som nevedela ako, ale život mi proste pretekal pomedzi prsty. Zrazu som mala na krku tridsiatku a uvedomovala som si, že som si za desať rokov vôbec nič nedopriala. Ani dovolenku, ani obyčajný víkendový pobyt vo wellnesse.

růžové nehty

Koho by to už len bavilo? Bolo jasné, že aj ja potrebujem oddych. Len som akosi zabudla, ako sa to robí. Človek by neveril, že aj také veci sa dajú reálne zabudnúť.

Začala som teda tým, že urobím niečo pre seba. Rozhodla som sa, že si urobím kvalitnú manikúru nails. Nevedela som ako na to. Ale bolo mi jasné, že sa to nejako naučím. Kúpila som si teda veľmi veľa lakov na nechty, no bohužiaľ som zistila, že mi to vôbec nevyhovuje. Nevyzerá to tak, ako by som chcela. Ale zároveň, keď sa to už konečne podarí, o dva dni je potom. Preto som skúšala nejakú inú manikúru, ktorá by mi viac vyhovovala.

Našťastie, v dnešnej dobe je možností, ako si urobiť manikúru, skutočne veľmi veľa. Našla som to, čo mi vyhovuje, a potom som sa tým už len zabávala. Bolo to ako moje hobby.

umělé nehty

Zároveň som sa naučila ešte ďalšiu vec. A to ako relaxovať vo vani. To som tiež nevedela asi desať rokov. Vždy, keď som si ľahla do vane, vybavovala som maily alebo som študovala potrebné materiály. Jednoducho som robila všetko preto, aby som bola produktívna aj v stave relaxu. Teraz jednoducho zavriem oči a vôbec nemyslím. A to je skutočne dosť veľký rozdiel oproti tomu, čo som robila predtým. Myslím si však, že pre každú ženu je relax dôležitý.