Pri prvej návšteve tantrickej masáže, by ste mali začať pekne pomaličky, inak povedané, stavte na klasickú masáž. Presný priebeh môže vyzerať inak salón od salónu. Väčšinou však ide o masáž, pri ktorej vás slečna masíruje len rukami, pričom je mnohokrát zahalená županom. Keď však tento krst ohňom zvládnete, môžete bez hanby vyskúšať aj náročnejšie masírovanie. Zoznámte sa s tromi druhmi masáži, ktoré uspokoja tých najnáročnejších.
Žena s dlhými vlasmi, v bielom tielku s výstrihom leží blažene na posteli.jpg

1 BODY TO BODY masáž

Názov tejto masáže by sme mohli veľmi zjednodušene preložiť ako telo na telo. Tento preklad je v podstate veľmi presný, preto masérka masíruje vás, a to celým telom, no zároveň masírujete celým telom aj vy, ju. Akýsi „predlevel“ tejto masáže, je masáž body. Pri nej vás celým telom masíruje len masérka, no vy nie ste žiadnym spôsobom aktívni.

2 Masáž penisu

Masáž penisu alebo prostaty taktiež nie je ničím pre neskúsených. Ak by ste si ju chcel vyskúšať doma, tak vám v tom nič nebráni, no čo sa salónu týka, radšej počkajte. Orgazmus je síce pri masáži povolený, no ak k nemu dôjde v prvých piatich minútach, je dosť možné, že zvyšok masáže už nebude tak vzrušujúci.

Na druhej strane treba podotknúť, že niektoré salóny ponúkajú aj možnosť masáže, kde sa masáž penisu uskutočňuje na začiatku aj na konci. V takomto prípade sú „povolené“ dve vyvrcholenia. To, či vám niečo také vyhovuje, musíte zhodnotiť sami. Niektorí muži sú totiž po dosiahnutí orgazmu úplne mimo, takže by ďalšie pokračovanie masáže, možno ani nebolo
Možné.
Žena v čiernej podprsenke leží na posteli so zamatovými čiernymi vankúšmi.jpg

3 NURU masáž

Tento druh masáže, je v podstate rovnaký, ako prvý spomínaný, teda body to body. V tomto prípade sa však pri masáži používa špeciálny gél s názvom nuru. Je extrémne mazľavý, takže po nanesení na telo sa môžete tešiť na skutočný zážitok. V niektorých salónoch je nuru masáž a masáž body to body, ekvivalentom.