Make-up nie je len výsadou zasvätených, ale aj snahou každodennej ženy. Takmer každá žena chce vyzerať čo najlepšie, či už na verejnosti alebo v súkromnej spoločnosti a make-up je jedným z mála vhodných nástrojov, ktoré má k dispozícii. Správny druh make-upu môže urobiť svetový rozdiel vo vašom vzhľade, ako je zrejmé z početných obrázkov „pred a po“, ktoré ste mohli vidieť.

kosmetika

Poznajte svoje farby (a tiež ich párovanie)!
Výber nesprávnych farieb a podtónov pri použití make-upu je jednou z najväčších chýb neskúsených. Porozprávajte sa s akoukoľvek vizážistkou a povie vám, že pochopenie teórie farieb je kľúčom k získaniu vášho práva na make-up .
Farby, ktoré sú naproti sebe, napríklad červené a zelené alebo oranžové a modré, majú tendenciu rušiť ich. Zelený tónovaný korektor teda najlepšie skrýva akékoľvek pehy alebo pupienky, ktoré by ste mohli mať na tvári. Je rovnako dôležité pochopiť, ako sa niektoré farby spárujú s určitými podtónmi lepšie ako s inými. Ak máte skôr teplý tón pleti, použitie zlatých odtieňov môže naozaj vziať vašu make-up hru na inú úroveň.

rtěnka

Výber správneho odtieňa rúžu
Nájdenie správneho odtieňa rúžu, aby vyhovoval vášmu celkovému vzhľadu, môže byť celkom záhadná úloha. Máte tendenciu vybrať odtieň, ktorý vyzerá skvele, keď je testovaný na koži, ale nie je vhodný, keď sa aplikuje na pery. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia je lepšie testovať odtieň na prste (podobnosť s vlastnou farbou pery je väčšia), na rozdiel od zadnej časti ruky. Tiež väčšina vizážistov tvrdí, že správny odtieň je podobný farbe vnútornej spodnej pery.
Bronzery a lícenky
Vaše make-up textúry sú pri tomto kroku mimoriadne dôležité. Aplikovanie červene na lícach použitím krémového bronzera a pred nanesením veľmi jemného, ​​ľahkého základu robí pokožku prirodzene osvetlenou zvnútra. Brilantný nápad na získanie žiarivého vzhľadu!