Otázka Po čom ženy vlastne túžia? určite behala hlavou neraz a nejednému chlapovi. Samozrejme, práve ženy sú v dnešnej spoločnosti predstavované ako tie nerozhodné osôbky, ktoré vlastne vôbec nemajú poňatia, čo by vlastne chceli a už vôbec nevedia, ako by to mali dosiahnuť. Samozrejme, chlap je naopak prezentovaný ako človek, ktorý vie veľmi dobre, čo chce. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, že to vôbec nemusí platiť? A že ženy možno veľmi dobre vedia, po čom túžia a čo by chceli? Čo ak to vedia už od svojho útleho veku, len im to zatiaľ nikto nedoprial? Alebo (a to je ešte horšie), čo ak sa ich na to nikdy nikto neopýtal?

toaletní stolek

Ženy chcú mať svoje miesto
Každá žena túži po tom, aby mala svoje vlastné miesto, do ktorého sa môže schovať alebo pri ktorom môže tráviť väčšinu svojho času. Áno, je to tak a je to naozaj veľmi dôležité, aby každá žena mala svoje miesto, pri ktorom bude môcť tráviť čas len sama so sebou. A verte tomu či nie, ale kuchyňa tým miestom naozaj nie je. Tú by sme niekedy najradšej úplne celú podpálili, aby sme nemuseli odpovedať na otázku Čo bude na večeru?.

Doprajte nám čas na krásu
Žena chce miesto, pri ktorom sa bude môcť skrášľovať. Kde bude na seba vidieť a kde si bude môcť každé ráno hovoriť, že vyzerá dobre a že sa sama sebe skutočne páči. Ak takéto miesto existuje, mali by ho mať všetky ženy na svete. Zatiaľ ich máme len vtedy, keď máme svoje vlastné toaletné stolíky. Chlapi, teraz nekrúťte nechápavo hlavou. Potrebujeme ich presne takisto, ako vy potrebujete svoje stále miesto na gauči s ovládačom v ruke. Dajte nám také miesto a verte tomu, že si budeme o vás myslieť len to najlepšie. Takéto niečo totiž svojej partnerke daruje len veľmi pozorný, vnímavý a chápavý priateľ. Verte tomu, že je to tak.

ložnice

Ak teda chcete a túžite byť takýmto partnerom, už neváhajte ani chvíľku a doprajte svojej krásne žienke miesto, kde sa bude môcť realizovať.