Táto otázka vŕta v hlave najmä mnohým mužom, keďže by radi porozumeli svojim polovičkám. Keďže som žena táto téma ma zaujíma a tak som sa jej ujala. Poďme sa teda spoločne pozrieť na to po čom my ženy túžime. Zdá sa to byť zložité, no to vôbec nie je. Máme svoje hodnoty a ciele a to súvisí s tým po čom skutočne túžime.
Prvou vecou po ktorej túži takmer každá žena je osobný priestor. Potrebujeme chvíľu len pre seba a mať čas na svoje záľuby a záujmy, ktoré sú pre nás dôležité. Ak nemáme naplnenú túto potrebu nie sme spokojné. Veľmi túžime po samostatnosti a možnosti sa realizovať. Stáva sa to najmä vo vzťahoch, že ľudia túto svoju potrebu zanedbávajú a potom nevedia prečo vzťah nefunguje. Pritom odpoveď je úplne jednoduchá.

mladá žena

Ďalšia vec po ktorej túžime je dosahovanie cieľov. Je to tak, sme cieľavedomé a máme vytýčené ciele, ktoré chceme vo svojom živote dosiahnuť. Preto milí muži, nesnažte sa do týchto našich cieľov miešať. Nemáme to radi. Čo od vás chceme? Podporu! Áno chceme len to jediné aby ste nám povedali, že to zvládneme vtedy keď už nemáme dostatok síl pokračovať ďalej. Chceme len podporu a objatie a dodanie pocitu, že sme silné a zvládneme to.

dívka

Veľa krát túžime, však len po pohode a pokoji. Chceme si len oddýchnuť a nabrať silu. Máme rôzne nálady a často krát je ťažké nám porozumieť. No nemyslím si, že je to tak len pri ženách aj muži majú svoje zlé dni a my nevieme čo chcú a čo robiť. Základom je však rozhovor. Ak sa neopýtate nikdy nebudete vedieť, čo chce vaša priateľka.

Niekedy sme len smutné a sklamané. Inokedy chceme niečo iné. Sme už také a je to len o tom naučiť sa nás rešpektovať a brať nás také aké sme. Po čom teda ženy skutočne túžia? Po láske, pochopení a naplnení životných cieľov. Nie je to vôbec nič zložité. Stačí to len pochopiť a naučiť sa to prijať.