Klasické masáže dokážu telo kvalitne zregenerovať, avšak pri ich charakteristike vidíme len niektoré z podstatných bodov nášho tela, ktorým sa venujú. Tantrické masáže venujú pozornosť všetkým dôležitým bodom, čím dokážu plnohodnotne odstrániť fyzické či psychické bloky, ktoré so sebou nosíme. Princípom tantry je totiž dosiahnuť, aby telom (i mysľou) vznikol prietok čerstvej životnej energie a preto bloky ako aj isté napätie musia byť odstránené. To je možné dosiahnuť špecifickými zmyselnými dotykmi, ktoré sú charakteristické pre tantrickú alebo senzuálnu masáž.Ázijské znaky, budhizmus, tantra
Tantrické masáže tak so sebou prinášajú v skratke tieto pozitíva:
Zameriavajú sa na časti tela, ktoré vám klasická masáž nedopraje, a to vrátane intímnych partií, ktoré sú podľa tantra masérov silným zdrojom, z ktorého pramení ľudská životná energia. V prípade mužských zákazníkov nie je výnimkou masaz lingamu https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/, v prípade žien zasa masáž joni.

  • Tento typ masáží teda takisto pracuje s našou sexualitou a dokáže oživiť bloky či isté nedostatky aj v tomto smere a nabije vás novou sexuálnou energiou.

Vravíme však ale tiež o uvoľnení psychickej stránky vrátane emócií či následkov z ťažšieho stresového obdobia. Okrem toho bude vaša myseľ obohatená o nové poznanie a lepšie pochopenie významu vlastnej sexuality i túžob. Naučíte sa lepšie vnímať význam svojich prirodzených požiadávok, rovnako tak si budete o niečo viac vážiť svoje telo ako i fakt, že je súmerne späté s duševnou schránkou, pričom bude o kus zreteľnejšie tvrdenie, že v zdravom tele sa nachádza zdravý duch.Prepojené ruky, meditácia

  • Po masáži budete dobití čerstvou životnou silou, respektíve energiou kundalini. Masáž je možné navštíviť aj v prípade emočných, psychických, no tiež fyzických a sexuálnych blokov.

V neposlednom rade vás čaká objavenie nového žážitku, ktorý si určite zapamätáte.