Viete čo ženy naozaj veľmi štve? Módne časopisy. Neberte to zle, je jasné, že sa na to veľmi rady pozrú, ale najviac ich vytáča, keď vidia všetky tie dokonalé ženy. Dokonale sa usmievajú. Sú dokonale oblečené. Dokonale vyzerajú. A majú obrovské oči s nádhernými mihalnicami. Áno, je jasné, že nemôžeme mať všetci oči ako Angelina Jolie, ale aj my by sme chceli, aby sa chlapi otáčali len za naším pohľadom, no nie? Vtedy musíte začať rozmýšľať, ako by ste to mohli docieliť. Ako sa teda môžeme chlapom skutočne zapáčiť? Akým spôsobom? Musíme zapnúť všetky mozgové závity, ktoré máme.

umělé řasy

Asi snáď neexistuje na svete nikto, kto by neletel na oči. Oči sú jednoducho základ, je to pre nás veľmi dôležité, pretože práve cez oči sa prenesie množstvo nevypovedaných informácií, ale aj sympatií. Je len na vás, ako sa na to pozriete. Ale skúste teda v prvom rade zvýrazniť svoje oči.

Zvýrazniť oči je ľahké pre ženy, ktoré majú krásny mandľový tvar oka a okrem toho aj dlhé mihalnice, ktoré stačí pár ráz prečesať špirálou. Čo však ženy, ktoré toľko šťastia nemali? Tie sa musia jednoducho uchyľovať k iným veciam. Napríklad k takým umelým mihalniciam. Je nám jasné, že mnohým ženám sa do tohto teda veľmi nechce (z pochopiteľných dôvodov) no občas je práve toto to najlepšie, čo môžete pre svoje krásne oči urobiť. Pretože, ak nie toto, tak čo potom? Pôjdete na plastiku? Musíte si však vybrať správne umelé mihalnice. Napríklad ardell. Čudovali by ste sa, koľko žien ich miluje a nedá na ne dopustiť, nech sa deje čokoľvek.

natáčka

Skutočne ponúkajú veľmi veľa možností, pretože majú rôzny tvar a môžete si byť istá tým, že vyzerajú priam neuveriteľne dobre. Napriek tomu, že nemusia hneď sadnúť všetky, môžete sa spoľahnúť na rôzny tvar oka a teda aj rôzny tvar mihalníc, ktoré sa tomu vášmu skutočne prirodzene prispôsobia.