Niekedy býva smutný pohľad na ženu, ktorá na prvý pohľad boj s časom prehráva. Najlepšie roky má už dávno za sebou, napriek tomu svojim oblečením a prehnaným maľovaním naznačuje, že ledva minula dvadsiatku. Starnúť sa dá totiž dvoma spôsobmi:

s gráciou– to je vtedy, keď nemusíte skrývať vek ani šediny, pretože vám to jednoducho pristane. Príčinou často býva, že ste nerezignovala na koníčky, máte vyrovnané vzťahy s okolím a životné skúsenosti, ktoré vám naznačujú, že sú aj dôležitejšie veci ako vzhľad

čtyři laky

popieraním samej seba– to je práve vtedy, keď sa tvárite, že sa vás čas netýka, pretože máte dvadsaťpäť. Problém však je, že tento vek už máte zhruba tridsať a viac rokov, takže vám to nikto neverí

Obidve spomínané skupiny však majú niečo spoločné. Potrebujú kozmetické prostriedky na to, aby s väčším či menším vkusom zvýrazňovali svoje fyzické prednosti. Väčšinou majú pestované nechty s nenápadnou francúzskou alebo pútavou pestrofarebnou manikúrou, laky, gély a ostatné prostriedky poskytuje rovnako ako umelé mihalnice a príslušenstvo k nim. Nenadarmo sa totiž hovorí, že vek je najviac vidieť na rukách. Nemusíte sa tu však inšpirovať iba v prípade pokročilého veku. Kvalitné prípravky na zvýraznenie krásy sú pripravené pre všetky vekové skupiny, základným predpokladom je len fakt, že vám na sebe záleží.

vylitý lak

Krása nie je len jedna

Netreba však zastierať skutočnosť, že existujú aj ženy, ktoré podobné weby nenavštevujú. Buď majú k internetu odmietavý vzťah, alebo ho majú k rôznym spôsobom umelého skrášľovania. Niektoré si celý život vystačia s jedným druhom krému alebo obyčajným mydlom. Vedia totiž, že najdôležitejšia krása, ktorej sa však dá len letmo dotknúť, je tá, ktorá vychádza zvnútra.