Hrebienok

Je to turistické stredisko, ktoré sa nachádza v blízkosti Starého Smokovca. Na vrchol sa môžete dostať pozemnou lanovkou alebo pešou túrou (trvá približne 45 minút).
V lete je pre deti pripravený summertubing. Môžu si tak užiť jazdu na nafukovacom kolese na špeciálne upravenom tobogáne bez vody len za 1 euro.
V zime je Hrebienok záživnejší pre  jedinečné podujatie Tatry Ice Master (neoficiálne majstrovstvá sveta v tesaní sôch z ľadu). Vtedy si môžete užiť pohľad aj na Tatranský ľadový dóm úplne zadarmo.

orel skalní.jpg

Štrbské Pleso

Zubačka je jedna z najznámejších a najzáživnejších spôsobov dopravy. Premáva z obce Štrba už od roku 1986.
Letné dni si môžete spríjemniť aj člnkovaním na Štrbskom plese, kde si môžete vychutnať výhľad na Tatry. Veveričí park Vám ponúka adrenalínový zážitok v podobe 2 tratí, je určený pre deti aj dospelých.
V zime si môžete užiť veľa zábavy v podobe snowtubingu, ktorý je taktiež určený pre deti aj pre dospelých. Aj v podobe snowraftingu určeného pre starších odvážlivcov.
Pre dobrodruhov je k dispozícii požičovňa snežných skútrov, ktorými sa jazdí na snežných lúkach.

Tatranská Lomnica

V Tatranskej Lomnici na Vás čaká Tatrabob (najlepšia horská dráha v Tatrách). Jej konštrukcia umožňuje bezpečné jazdy. Je určená pre milovníkov adrenalínu.
Pre milovníkov flóry je tu Botanická záhrada Tatranskej prírody, kde uvidíte viac ako 330 druhov stromov a rastlín.
Belianska jaskyňa je jedna z najnavštevovanejších jaskýň na Slovensku. Jedinečnú krásu tejto jaskyne si nemôžete nechať ujsť.

jezero.jpg

Starý Smokovec

Okrem Hrebienku Vám Starý Smokovec ponúka aj nezabudnuteľný žažitok priamo pod Slávkovským štítom. Sánkarský štartovací trenažér je unikátna atrakcia, ktorá je široká aj pre verejnosť. Sánkarská dráha je dlhá približne 100 metrov.
Fascinujú Vás optické ilúzie? Tricklandia je miesto, kde zažijete veľa zábavy v magických priestoroch trickartu. Zrkadlové bludisko a antigravitačné miestnosti Vám zaručia umelecký zážitok a množstvo zábavy.