Koho by bavilo ustavične riešiť malý byt alebo dom? Než si zbytočne robiť vrásky na čele, tak je lepšie všetko vyriešiť vkusným a zároveň praktickým nábytkom.

Také riešenie ponúkajú poschodové postele. Ich význam je jednoznačný, a síce ušetriť miesto a zaistiť deťom dve lôžka tak, aby bolo v detskej izbe ešte k pohnutiu.

spánek

Rôzne farebné verzie izbu ešte viac rozveselia a doplnia celkový dizajn. Môžete farebnosť celej izby prispôsobiť dievčatám i chlapcom. Ak chcete, aby posteľ s deťmi rástla, tak sú k dispozícii aj varianty v odtieni dreva.
Poschodové postelesú nábytkom, ktorý vás rozhodne nesklame a vždy vám dokážu ponúknuť oveľa viac. Od úložného priestoru, až po prístelku. Praktické a bezpečné schodíky, zábrany a môžete si k nim zaistiť aj chrániče na hranaté plochy.

Zábava, odpočinok aj dizajn

Jedinou poschodovou posteľou získate viac možností, než keby ste mali kúpiť dve jednoduché lôžka.

Spojiť praktickú, zábavnú aj estetickú záležitosť dohromady nebýva vždy jednoduché. Ale s mnohostrannými poschodovými posteľamije možné všetko. Tento nábytok ponúka miesto na spanie, ktoré nezaberie viac ako jednu stranu izby a ešte uloží k spánku dve, tri a možno aj štyri deti naraz. K tomu pridajte úložný priestor, ktorý sa vždy hodí. Nakoniec sa rozhliadnite po miestnosti a zistíte, že je nielen krásne zariadená, ale ešte zostalo miesto aj na iné prvky.
Deti tieto lôžka berú tiež ako súčasť svojich hier. Predsa len sa toho dá vystrájať viac na takomto lôžku, než jednoduchom. Fantázia pracuje naplno a z lôžka sa stáva stan, hrad a mnoho iného.

nábytek

Pocit bezpečia deti cítia aj z toho dôvodu, že nie sú na lôžku sami. Hore alebo dole spí ešte braček, či sestrička.
Spomienky na detstvo siahajú vždy najskôr do detskej izby. Doprajte takú radosť aj vašim deťom.