New York, USA
New York je betónová džungľa, kde sa plnia sny. V piatich štvrtiach tohto veľkého mesta zažijete kopec zábavy. Mesto má veľa možností na nočný život a všetko je relatívne prístupné. Pozrite sa na Bounce Sporting Club, ak hľadáte cool športový bar, kde budete povinní naraziť na niekoľko miestnych profesionálnych športovcov, alebo sa pozrite na miestne obľúbené McSorley Old Ale, kde pijete po celú noc pivo za 5 dolárov.

panorama

Amsterdam, Holandsko
Bola by to veľká škoda, keby sme v zozname vynechali mesto, ktoré je najviac známe pre štvrť Red Light. V Amsterdame môžete zažiť viac než bláznivú noc, ak sa pozriete na populárnu De School, ktorá ponúka 24-hodinovú licenciu na servírovanie alkoholu a udrží večierok v štýle Lionel Richie.

Hamburg, Nemecko
Október fest je určite dôvodom na návštevu Nemecka aspoň raz vo vašom živote, ale Nemecko v sebe skrýva viac ako tento veľký a historický pivný festival. Mesto Hamburg je obľúbeným favoritom pre tých, ktorí milujú nočný život. Hotel Albers-Eck vám poskytne autentický zážitok z Hamburgu, na ktorý nikdy nezabudnete.

Rio de Janeiro, Brazília
Tráviť svoj deň na pláži je skvelý nápad, ako si cez deň užiť slnečné lúče, užiť si trochu vody a dopriať si odpočinok pred skvelou nocou. Dajte si tanečnú obuv a navštívte Bip Bip, ktoré je bežným miestom pre ľudí cestujúcich do tohto brazílskeho mesta.

mnichov

Ibiza, Španielsko
Ani nevieme, koľkokrát sme počuli, že sa Ibiza spomína ako najlepší party ostrov na svete. Ľudia prichádzajú na Ibizu na večierok, takže sa poriadne pripravte na extra dávku nočnej zábavy. Návšteva spoločnosti Sunset Ashram vám navždy ukáže úžasný pohľad vo vašej mysli.

Tokyo, Japonsko
Milovníci hudby milujú tráviť noci v Tokiu. Ak milujete živú kapelu rovnako ako všetci ostatní, Sweet Basil 139 je ideálnym miestom pre vás, kde môžete začať svoju noc.