Čo pre vás znamená milovať samú seba? Každá žena musí samú seba milovať. Musí byť so sebou spokojná, musí si o sebe myslieť, že je krásna a zbožňovať na sebe úplne každú maličkosť. Nehovorí sa tomu, že ste namyslená. Je to jednoducho zdravá sebeláska a tá naozaj občas prospieva všetkým. No práve my ženy o sebe často pochybujeme. Myslíme len na naše nedostatky, snažíme sa ich všemožne zakryť a dúfame, že si ich potom nikto nevšimne. No práve to je tá chyba. Aj nedostatky musíme hrdo ukazovať. Noačo, že máme široké lýtka, noačo, že máme trochu krivý nos alebo hrubší krk. Keď sa vo svojom tele cítite dobre, nikto si vašich nedostatkov nevšimne, aj keď sa ich nebudete snažiť zakryť.

prsty

Doprajte si radosť kedykoľvek, kedy to potrebujete

Neznamená to, že si budete každý mesiac kupovať novú kabelku. Ani to, že budete neustále nakupovať, ako keby ste nevedeli, čo s peniazmi. Úplne stačí, keď si občas kúpite rúž, zájdete na kozmetiku alebo poprosíte kamarátku, aby vás pekne učesala, či namaľovala. Práve tieto maličkosti tvoria váš život. Každá malá radosť je v konečnom dôsledku stále radosť. A čo vaša manikúra? Robí vám radosť, keď máte pekné ruky? V tom prípade si pokojne doprajde kvalitnú manikúru. A nemusíte za ňu vyhodiť stovky peňazí.

nehtíky

Kvalita a rôzne možnosti

Nemusíte mať milión https://www.linguee.com/czech-english/translation/mili%25C3%25B3n.html lakov, aby ste si urobili radosť. Každá z nás predsa chce, aby jej manikúra vydržala dlhšie ako len pár dní. A práve na to je perfektný gel na nechty, ktorý ich nielen spevní a rozžiari, ale môžete sa spoľahnúť, že bude držať, ako keby ste ho tam prilepili. Výdrž sa s obyčajnými lakmi nedá porovnať a navyše vyzerá o dosť kvalitnejšie a luxusnejšie. Podobne ako pri obyčajných lakoch aj tu su môžete vybrať naozaj z obrovského množstva farieb, no môžete si ich dotvoriť podľa toho, čo sa vám najviac páči. Ligotavé aplikácie, kvietky, je to len na vás.