Nie každý z nás dostal do vienka nádherné a obrovské oči. Zvykne to mrzieť hlavne ženy, ktoré túžia po zvodnom pohľade a obrovských kukadlách, ktoré vyzerajú ako oči bábiky. Našťastie sa vždy dá dopomôcť pekným mejkapom. No je pravdou, že keď nás čaká nejaká významná udalosť ako je napríklad svadba, ples či stužková, chceme byť krásne od účesu, až po topánky. Nie je to však také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Chlapi to majú v tomto naozaj o toľko jednoduchšie. Stačí im, aby sa dali ostrihať, stačí im, keď si vyberú vhodný oblek a majú vystarané. Nemusia už riešiť absolútne nič. Naopak, my ženy sa teda naozaj natrápime.

umělé řasy

Už pri výbere vhodných šiat a účesu nám stoja chlpy na krku. Niekedy je to celé akurát tak na mašľu. A človek potom povie, že by sme si to mali užívať? Už čo sa týka šiat máme problém. Musíme myslieť na to, aby nebolo vidieť, keď sa príliš najeme. Aby boli šaty vkusné, aby neboli prehnané a aby nepôsobili príliš vulgárne. Potom sa musíme starať o to, aby nám účes vydržal na hlave celú noc a tiež, aby sme neboli vyčesané ako bábiky. Vždy preto volíme decentný a ležérny účes, s ktorým sa dá pracovať, no nie vždy nám to vyjde. Hlavne vtedy, keď má kaderníčka svoju vlastnú predstavu.

barevné řasy

Čo sa týka mejkapu, vtedy máme naozaj najväčší problém. Tu musíme riešiť naozaj kopu vecí. Najlepším pomocníkom však sú jednoznačne umelé mihalnice. Hlavne vtedy, keď chceme mať vážne oči také krásne, ako majú bábiky. Nepotrebujeme ani výrazné očné tiene či linky až niekam po obočie. Oči sa dajú zvýrazniť aj takto a navyše budeme vážne vyzerať zvodne a krásne. Takýmto spôsobom sa za každou ženou chlap otočí. A ak máte partnera, uvidíte, aký z vás bude nadšený, keď vás uvidí. Veď z vás bude princezná, ktorú tak dávno hľadal. A práve to chce každý chlap od svojej priateľky. Aby bola aspoň raz za čas krásnou princeznou, s krásnym účesom a v krásnych šatách.