Každý pozná tú základnú charakteristiku masáží vo všeobecnosti. Teda vieme, že dotyky sa pri nej venujú nášmu telu a cieľom je poskytnúť telu zaslúženú regeneráciu, niekedy má dokonca aj čisto liečebný charakter. A niekedy sa venuje povedzme iba chrbtici alebo končatinám. Existujú však aj komplexné masáže tela, no aj medzi tými nájdeme rozdielne techniky a postupy.

Masírovanie, ruky

V závislosti aj od toho, na čo sa konkrétne zameriavajú. Pričom aj samotné dotyky môžu mať rôznu techniku, v prípade tantra massage vravíme napríklad o senzuálnych dotykoch, ktoré sa venujú telu ako celku a pracujú tiež s jeho sexuálnou energiou. Tantra sa teda zaoberá celou ľudskou podstatou, má vplyv na telesné, ale aj psychické a sexuálne uvoľnenie.

Blahodarné účinky, zdravotný význam a posilnenie (mužského aj ženského) libida

V prípade tantrických masáží je postup hlavne o zmyselnosti, o hlbšom emočnom zážitku. Prirodzene je celý priebeh vzrušujúci, ale zároveň uvoľňujúci. Sexuálne napätie sa najmä pri konci môže zakončiť erekciou, resp. orgazmom, hoci samotná technika týchto postupov nie je o pohlavnom styku, teda ani o klasickom sexuálnom styku. Pomyselným cieľom je, ako už odznelo- príjemné uvoľnenie, pri ktorom sa odstraňujú sexuálne ako aj iné bloky. Z tohto dôvodu a z dôvodu svojho charakteru dokáže mať preto takisto pozitívne účinky na sexuálne zdravie či na riešenie problémov „v posteli“. A tiež reguluje zdravý prietok krvi, reguluje krvný tlak a dopomáha k prirodzene zdravej schopnosti dosahovať erekciu, u žien zasa odbúrava frigiditu. U muža aj u ženy zvyšuje libido.

Umelecký portrét ženského tela

Príjemný relaxačný zážitok

Sú to predovšetkým príjemné relaxačné služby poskytované v špecializovanom tantra salóne v Bratislave. Bez obáv ich môže navštíviť každý dospelý človek, ktorý hľadá uvoľnenie.

Všetko sa to začína úvodným rituálnom namaste, pri ktorom by zo zákazníka mala spadnúť nervozita a následne by sa mal synchronizovať so svojou masérkou, ktorá už potom zvládne celý priebeh.