Kedykoľvek sa pozeráte na to, v akom stave sú vaše nechty, musíte pochopiť aj to, že nie vždy bude všetko presne také, ako naozaj chcete. Občas by ste sa mali jednoducho pozrieť na veci reálne a hocikedy, aj keď nechcete, aby to tak bolo, musíte urobiť krok tým správnym smerom. Všetko môže byť úžasné, keď sa na to pozriete takto. Všetko môže byť krajšie a aj lepšie, ale mali by ste urobiť krok tak, ako to chcete vidieť vy sami. Všetko by malo byť reálne, všetko by malo byť dôležité a ďalšie veci, ktoré by ste mali riešiť, by ste mali mať priamo pred nosom. Toto by malo byť hlavne o vás, o tom, čo chcete vidieť, čo chcete cítiť a čo je pre vás naozaj to, za čo chcete bojovať. Možno vám to teraz znie hrozne smiešne a možno aj trochu vznešene na to všetko, ale pochopíte, keď to uvidíte.

černé nehty

Niekedy proste musíte myslieť na vašu vizáž a nechty sú niečo, čo to len n potvrdí. Všetko je len o vás, všetko je na vás a nakoniec to budete vy sami, kto sa môže posunúť presne tam, kam chcet ísť. Teraz sa proste len musíte pozerať na to, čo je presne okolo vás, ako to celé vyzerá a prečo by ste sa naozaj mali zamerať na to, čo je okolo vás a čo je presne také, ako by ste sa chceli naozaj pozerať na všetko navôkol vás. Všetko je dôležité, ale sú to nails, ktoré vás posunú presne tam, kam vy sami chcete, aby to išlo.

prsty

Jasné, že to teraz znie veľmi absurdne, ale keď to raz uvidíte, pochopíte, že sme mali pravdu, pretože vás to bude baviť, bude sa vám to páčiť a budete schopný urobiť veci tak, aby vám ich vedeli pochváliť aj iní ľudia, a to je niečo, čo vám naozaj nikto len tak nedá. Všetko záleží len na tom, čo ste ochotný spraviť pre seba a pre svoju manikúru. Niektoré ženy úplne všetko. A to je niečo, čo by malo byť pre vás naozaj, ale naozaj veľmi dôležité, no nie? Nie ste predsa len nejaká bábika, ste dôležitý človek.