Nie je lepšie miesto na poschodové postele ako samotná detská izba.
Keď máte dieťa jedno, tak nikdy neviete, či nepríde ešte ďalšie. A ak k všetkému bývate v byte, tak asi bude ťažké vytvoriť každému súrodencovi zvlášť miestnosť. Jedine, že by vám stačil gauč v obývacej izbe a jednému z detí ste prepustili spálňu.

palanda

Ale to nechajte až ako naozaj núdzové riešenie.

Súkromie každému dieťaťu zvlášť sa nechá vytvoriť aj z jednej izby. Poschodové postele sú špecifickým nábytkom, ktorý je jeden, ale pritom splňuje praktickú stránku dva v jednom. Má za úlohu vytvoriť deťom miesto na spanie tak, aby každé malo vlastné lôžko a ešte zostalo miesto na ďalšie kusy nábytku.
Takto vyriešite všetko naraz. Postavíte poschodovú posteľ a uložíte do nej najmenej dve deti. Vedľa môžete postaviť dva písacie stoly a ešte stále zostane miesto aj na skriňu. Na stenách sa budú vynímať obrázky a aj poličky s hračkami a knižkami.

To pozeráte koľko sa toho do izby ešte vojde však?
Keby ste deťom postavili do izby dve oddelené lôžka, tak by sa minimálne jedno z toho ostatného do priestoru malej izby už nevošlo.

patrová postel

Výber nie je jednotvárny

Je nutné dodať, že z poschodových postelí nemusíte vyberať iba jednu variantu v odtieni dreva alebo len z jedného dizajnu.

Farebnosť je to, čo určite poteší mnoho rodičov a hlavne detí. Pre chlapcov modré, či zelené, pre dievčatká ružové. Ale samozrejme, že ak sa ponúkané farby nehodia do vášho interiéru, tak môžete zostať verní odtieňu dreva.
Celkový dizajn je tiež veľmi zaujímavý, pretože čo jedna, tak to iná. Rôzne varianty zábran, schodíkov, prísteliek i úložných priestorov pridávajú na zaujímavosti.
Dobrý spánok detí a pekne zariadená detská izba sú najhlavnejšie body plánov rodičov. A odmenou im bude radosť v očiach detí.