Rozmýšľate o tom, ako by ste si vylepšili spálňu? Každá ženská duša občas túži po tom, mať vo svojom živote aspoň malinkú zmenu. Mnohé začínajú od seba. Chcú zmeniť účes alebo štýl obliekania, no keď máte niečo zaužívané niekoľko rokov, len naozaj málokedy sa vám to chce meniť. Práve preto je najlepšie, keď začnete od svojho domova. Stačí, keď zmeníte jedinú vec a budete sa cítiť oveľa lepšie. Môžete skúsiť zmeniť farbu stien. kúpiť si novú tapetu alebo nejaký obraz, ktorý krásne pretvorí celý váš priestor.

toaletka

Po čom ste túžili, keď ste boli malé dievčatko?

Väčšina z nás často myslí na detstvo. Pokiaľ bolo naozaj pekné, je fajn si ho občas pripomenúť. Pozrieť si staré fotky alebo vytiahnuť opäť nejaké staré veci, ktoré ste si stihli odložiť. Je to niekedy naozaj príjemné, takýmto spôsobom sa vrátiť naspäť do obdobia svojej ranej mladosti. Spomínate si aj na to, po čom ste vtedy túžili? Väčšina z nás rozmýšľala o chlapcoch alebo kam by rady cestovali. Ale čo tie hmotné veci? Nikdy ste netúžili po tom, mať vo svojej izbe miesto, či skôr kútik, ktorý bude váš skrášľovací priestor? Mysleli ste na to veľké zrkadlo a na množstvo úložného priestoru, ktorý vám bude k dispozícii. Tak, čo keby ste si ten sen splnili práve teraz?

stolek

Splňte si svoje sny a oživte svoju spálňu

Každý si myslí, že keď je dospelý, môže čokoľvek a do istej miery je to naozaj pravda. Toaletné stolíky by mali patriť medzi nábytok, ktorý nesmie chýbať v izbe žiadnej ženy. No najprv vám ho nechceli dovoliť rodičia, pretože ste boli príliš malá. A potom si povedali, že sa predsa čoskoro odsťahujete a nemá význam vám ho kupovať. No teraz máte možnosť kúpiť si ho len tak, sama pre seba. Urobte si radosť a vytvorte z vašej spálne romantický priestor. Sama uvidíte, že inšpirujete veľa kamarátok, aby urobili to isté. Navyše, predstavte si, že sa budete pri ňom ráno pripravovať do práce.