Keď nastane jar alebo jeseň, považuje sa to za určitý prechod medzi jednotlivými ročnými obdobiami. Po lete sa ochladí, po zime zase oteplí, takže nie je vyslovene teplo ani úplná zima. Preto prechodné obdobie a s ním súvisiace prechodné bundy. Prechodné bundy sú na im určené obdobie vhodne prispôsobené aj primeraným vnútorným zateplením, takže sa v nich deti či dospelí cítia tak akurát, primerane k danému pretrvávajúcemu počasiu.

prechodná bunda pre chlapcov č.1

V našej ponuke nájdete originálne prechodné bundy pre chlapcov, ktoré nemajú obdobu široko-ďaleko. Sú vyrobené z kvalitných mäkkých a pohodlných materiálov, takže vaše dieťa nebude obmedzované v pohybe, ale naopak v pohodlí z nosenia prechodnej bundy sa bude tešiť a užívať si radovánky vonku, či už v prírode, na detskom ihrisku alebo kdekoľvek inde. Farby sú prispôsobené chlapčenskému výberu, keďže ide v tomto prípade práve o chlapčenské bundy. Zemité farby a ich odtiene, v ktorých vaše dieťa bude splývať s okolitým prostredím alebo naopak o niečo výraznejšie až po žiarivé odtiene, ktoré sa nezaobídu bez povšimnutia. So vzormi alebo bez vzorov a motívov. Čo by si vybralo vaše dieťa, čomu by dalo prednosť? Pokojne nechajte výber na vašich ratolestiach, ak sú už dostatočne vnímavé a znalé v danom smere.

prechodná bunda pre chlapcov č.2

S vreckami, kapucňou alebo kľudne aj bez kapucne. Naša ponuka je rozsiahla a navyše sú dané kúsky ponúkané za zvýhodnené ceny. Neváhajte s výberom a v priebehu niekoľkých pracovných dní, môžete mať vami vybratú bundu v šatníku vášho dieťaťa. Pripravte sa na prechodné obdobie o čosi skôr a nezostaňte zaskočení náhlou zmenou počasia a zháňaním príslušného tovaru tak povediac na poslednú chvíľu. Ponúkame aj vodeodolné prechodné bundy, ktoré sú príjemne hrejivé a navyše aj nepremokavé, takže budete dobre vybavení aj v prípade dažďa. Ďalším parametrom pri výbere sú nápisy, logá a značky prechodných búnd.