Ruky o svojom nositeľovi dokážu prezradiť mnohé. Hoci sa jedná o zanedbateľnú časť ľudského tela, ruky vždy priťahovali príliš veľa pozornosti. Sú jedným z prvých prostriedkov v komunikácii. Ukazujú naše zdravie, vitalitu a vkus. Preto by sme im mali venovať náležitú pozornosť. Pokiaľ máte nechty pekne upravené, nemusíte sa hanbiť pri podaní ruky. Jedným zo spôsobov, ako si vyčarovať krásne ruky sú akrylové nechty. Sú kreatívne a veľmi elegantné.

lakování nehtů

Čo sú vlastne zač?

Hovorí sa im živicové alebo tiež porcelánové. Sú ďaleko viac odolné ako ich gélové sestričky. U nás sú práve gelovky obľúbenejšie, za to v Amerike je to vlastne naopak. V podstate sú zbytočne opomínané a zaslúžili by si ďaleko viac pozornosti.

Modelovanie akrylových nechtov

Ak už ste ich skúšali, asi vás neprekvapí, že akryl celkom smrdí, ale niektoré štúdiá používajú bez zápachový, aby bola procedúra pre ženy aj manikérku ďaleko príjemnejšia. Môžete si ich zaobstarať tromi spôsobmi:

vna vaše prírodné nechty
vpomocou šablóny
vna umelé tipy


zlomený nehet

Dôležité výhody

Majú rad pozitívnych vlastností. V prvom rade je potrebné vyzdvihnúť ich pevnosť a odolnosť. Ľahko odolajú aj čistiacim prostriedkom, s ktorými prichádzame často do styku. Nehrozí ani ich odlomenie či zlomenie. Dokonale priľnú k tým vašim, vďaka čomu sa ich životnosť predĺži. Pomyselnou čerešničkou na torte je ich vzhľad.

Modelovanie a doplňovanie

Keď vás táto skrášľovací úprava zaujala, nebojte sa ju vyskúšať. Máme pre vás dobrú správu, práve ženy, ktoré sú časovo veľmi vyťažené, môžu nadšene zatlieskať. Ich vytvorenie nezaberie veľa času a bude z vás zrazu čarovný pestrý motýľ, len zamávať krídlami. Modeláž je kratší než u gelovek, pretože sa nemusia tvrdiť v UV lampe. Zvyčajne trvá plus – mínus hodinu, samozrejme sa finálna doba odvíja aj od náročnosti práce. Čo sa týka doplňovania, pripravte sa na návštevu štúdia raz do mesiaca.