Preto sa oplatí nájsť to najlepšie. Nejde len o to mať najlacnejšie PZP, dôležitá je aj jeho náplň a keď ​​trávite veľa času na cestách, potom by ste možno mali uvažovať o havarijnom poistení. Potom bude vaša ochrana naozaj kompletná.

sklo

Zameriame sa teraz napríklad na túto kalkulačku:.
Základné kritériá pre výslednú cenu poistenia väčšinou celkom poznáme. Jedná sa o vek vodiča, trvalé bydlisko a výkon motora. Dôležité sú ale aj ďalšie kritériá a to:
· hmotnosť vozidla
· dĺžka jeho bez škodového priebehu
· forma splátok (ročná, polročné, štvrťročné)

Výhody online povinného ručenia

Získate tak maximálnu presnosť informácií a výpočtov. Ponuka je vždy aktuálna a vaše osobné dáta sú dokonale chránené a to využitím šifrovaním SSL.
Budete mať kompletné informácie o všetkých cenách a ponukách, ktoré sú dostupné na trhu. S veľkou pravdepodobnosťou, potom nájdete tú správnu poistku práve pre vás. Ceny si môžete kedykoľvek overiť. Budete tak vždy o krok vpredu. Skontrolovať si cenu je tak jednoduché. Stačí len mobil s prístupom na internet. Potom vyplníte päť políčok a za 45 sekúnd máte základné informácie ako na tanieri. Skvelé, že?

Navyše sa poistíte až vtedy, kedy budete mať čas. Nemusíte nikam chodiť. Väčšina kalkulačiek je vám totiž k dispozícii 365 dní v roku od rána do večera.
Máte slobodu výberu. K dispozícii máte ihneď prehľadné ponuky zoradené podľa cien a tiež náplne. Už je len na vás, ktorú z nich si zvolíte.

kalkulačka

Je super, že poistka je ihneď platná. Ako dôkaz dostanete e-mail, ktorý obsahuje zelenú kartu a platnú zmluvu. Nie je potrebný ani váš podpis.
Jediné, čo musíte urobiť, je zaplatiť v splatnosti, čo väčšinou býva do 7 dní.
Nemusíte sa starať ani o overení bonusov, všetko overíme obratom za vás. Inak by ste museli žiadať Vašu poisťovňu o potvrdenie bez škodového priebehu.
Vďaka tomuto spôsobu dohodnutia nebudete v strese a tiež šetríme váš čas. Máte totiž na svojej strane profesionálneho odborníka.