Keď som bola mladšia, vždy som si myslela, že najdôležitejšie zo všetkého je mať perfektne zariadenú domácnosť. Myslela som si, že presne toto je riešenie na všetky problémy. Moji rodičia príliš nepozerali na to, čo doma majú a presne takisto to aj vyzeralo. Bola som z toho trochu vedľa, pretože ja som si zakladala práve na detailoch a jednotlivých veciach. Rozhodla som sa, že si svoj domov zariadim tak, ako chcem ja. Zistila som však, že moje predstavy sa rokmi dosť menia a s tým som veľmi nerátala. Bola som presvedčená o tom, že budem chcieť stále to isté.

led pásek

Mala som dokonca aj knihu, kde som si lepila všetky jednotlivé veci, ktoré chcem mať vo svojom byte. Išla som úplne do najmenších detailov a bolo mi jasné, že takto to asi nepôjde. Skutočne som sa veľmi nasmiala na tom, čo som chcela mať v spálni, keď som mala desať rokov. Rozhodla som sa preto, že si aj s mojím partnerom sadneme a všetko dopodrobna naplánujeme. Tešila som sa, pretože to bolo niečo, čo ma skutočne bavilo. Trošku sme sa však zasekli pri výbere svetiel. Po miernej konfrontácii sme sa však zhodli na tom, že potrebujeme led pásky, .

pásek

Aspoň v tom sme boli schopní zhodnúť sa. Hlavne preto, že sme chceli mať celú našu domácnosť realizovanú veľmi moderne a s týmto je to fakt jednoduché. Najviac sa mi páči, že si môžem vybrať, ktorú farbu chcem. Je to výhodné, jednoducho si zvolím, na ktorú mám náladu. Okrem toho ich môžete dať do úplne ktorejkoľvek izby, ktorú máte v dome a to si myslím, že je skutočne perfektné. Nevzdávajte sa svojich predstáv, ale zase na nich ani priveľmi nelipnite. Je predsa normálne, že sa časom menia, tak to jednoducho v živote chodí. A vy by ste sa s tým mali zmieriť, ako som sa s tým zmierila ja. Jednoducho verte tomu, že to bude vyzerať dobre aj vtedy a bude to tak.