Podnikanie sa stalo v tejto dobe veľmi lukratívnym a čoraz viac ľudí sa chce vydať práve touto cestou. Vidina vlastnej firmy, vysokých ziskov a celkové postavenie v spoločnosti láka čoraz viac mladých ľudí. Práve preto vám dnes predstavíme, ako sa dá čo najlepšie a najvýhodnejšie založiť spoločnosť s ručeným obmedzením, teda s.r.o.

Na celý proces založenia vám stačí iba 48 hodín. Ponúkame vám službu, ktorá za vás vybaví všetky formality iba za 290 eur. Vy sa teda vyhnete zbytočnému zdĺhavému vybavovaniu. Potrebujete na to základné imanie, ktoré je vo výške 5 000 eur. Firmu môžete založiť aj sám, no najviac vás môže byť 50 zakladateľov.

Depositphotos_25685857_m-2015-980x654

Medzi najväčšie výhody patrí to, že základné imanie nie je vysoká čiastka ako pri zakladaní iných typov spoločností. Ak by sa niečo stalo, vy ručíte iba vo veľkosti svojho majetku, nie viac. Vedeli ste, že sro odvádza dane vo výške 21%? Aj to je jedna z výhod. Okrem toho, služba, ktorá sa postará o kompletné založenie firmy sprostredkováva tento proces aj online formou, to znamená, že sa vyhnete zbytočnému cestovaniu. Celý proces zvykne trvať iba 48 hodín, čiže je to naozaj rýchla služba. V cene 290 eur je zahrnuté prediskutovanie podnikateľského plánu, vypracovanie všetkých potrebných dokumentácií a zmlúv, vybavenie návrhu na zápis do obchodného či živnostenského registru a okrem toho aj zabezpečenie dokumentov vydaných súdom či úradom.

9450a5a5df12304db10bcd454eda033e

Po založení firmy sro môžete rozbehnúť svoje podnikanie vo veľkom a venovať mu svoj čas a energiu. Ak ste šikovný, máte nápady, ktoré stoja za to a nebojíte sa ísť do niečoho nového, práve podnikanie je pre vás tá najlepšia cesta. Pokiaľ sa budete naplno snažiť a budete k práci pristupovať zodpovedne, určite založenie firmy neoľutujete. Nudná práca za malé peniaze už bude minulosťou a vám sa začne nová kariérna cesta.