Drevo ako materiál je stále veľmi populárne. Ponúka nám rad možností v interiéri aj exteriéri. Evokuje nám ľudské teplo, oheň ako živel a rodinu, ktorá sa miluje a je stále pohromade.

Výhled z terasy

Má rad pozitívnych vlastností, z ktorých by sme mohli spomenúť:
Øtakmer dokonalý vzhľad
Øvysokú odolnosť
Ødlhú životnosť
Øa v neposlednom rade nízku cenu.
Navyše u neho nájdete izolačné vlastnosti, ktoré sú jednoznačným pozitívom. To oceníme najmä pri obkladaní fasády, najmä ale potom u vnútorných stien. K najvyhľadávanejším možnostiam patrí dnes toľko populárny tatranský profil. Spĺňa totiž hneď dve veci a to kvalitu, ktorá sa snúbi s výbornými izolačnými vlastnosťami.

Romantická terasa

Prirodzená krása len pre vás
Podľa správne vybraného dekoru sa drevo postará a dokonalý súlad s ostatným nábytkom. Hodí sa pre menšie i väčšie domčeky, kedy krásne zapadnete do prostredia napríklad na okraji lesa. Splní všetky vaše sny a nikdy vás nesklame.
Odolá rozmarom počasia, nezastraší ho ani sneh ani prudký vietor či silné slnečné lúče uprostred tropického leta.

Miesto k prebudeniu
Práve k takému domčeku patrí tiež príjemná terasa, kde sa môžete pokojne prebúdzať na čerstvom vzduchu za spevu vtákov. Vytvoríte si tu tak malý raj pre spoločné rodinné raňajky, kedy vás nebude nič rušiť. Tatranský profil je práve tu ideálnym riešením, kedy si splníte svoj sen, ktorý bude krásny ale aj plne funkčný.

Výhled na město

Veľmi ľahko zvládnete aj inštaláciu. Vďaka systému pero a drážka, jednotlivé profily zapadajú skvele do seba, takže budete mať prácu čoskoro hotovú. K tomuto účelu sa hodí najmä smrek či borovica.
Nechajte sa inšpirovať napríklad tu . Možno prídete na to, že váš sen o kráse si vyplníte práve teraz a čoskoro.
Práve táto časť domu je prvkom, na ktorý nedá dopustiť rad dizajnérov či architektov, pretože nie len vnútro vášho domova je dôležité.