Ako sa cituje vyššie, ak veríte tomu, čo robíte www.ext.sk/verte-tomu-co-robite/ ste oveľa silnejší ako tí, ktorí majú len záujmy.
Existujú minimálne tri dôvody, prečo by ste mali uveriť tomu, čo robíte:

motivace

1.Dáva vám to dôvod začať.

V mnohých prípadoch je najťažšie začať. Na začiatku je nechuť, ktorú ale musíte prekonať. Akonáhle to urobíte, všetko pôjde ľahšie.

Vaša viera vám pomôže prekonať túto apatiu k zmene. Ak veríte v to, čo robíte, máte vážny dôvod začať. Máte silný dôvod na prekonanie akýchkoľvek prekážok. Takto môžete začať robiť aj niečo, čo by sa na prvý pohľad mohlo zdať nemožné.

Spustenie tohto blogu nebolo pre jeho autora jednoduché. Angličtina nie je totiž jeho materinský jazyk, takže začať písať blog v angličtine si vyžadovalo obrovské úsilie. Autor však verí a myslí si, že oslovil ľudí po celom svete. Táto viera mu pomohla prekonať strach a nechuť zo spustenia tohto blogu.

2. Pomáha vám šíriť slovo ostatným.

Keď veríte v to, čo robíte, nechýba vám nadšenie. Ľudia z vás to nadšenie vycítia a pocítia vašu energiu a vášeň. V dôsledku toho je oveľa pravdepodobnejšie, že uveria vo vaše posolstvo.

Ak na druhej strane neveríte v to, čo robíte, ľudia vás môžu jednoducho zavrhnúť. Koniec koncov, existuje veľa ďalších vecí vyžadujúcich si ich pozornosť. Prečo by mali počúvať práve vás? Vaša viera vás vyniká.

sen

3.Motivuje vás počas ťažkých období

To je možno najdôležitejšia výhoda silného presvedčenia. Ťažké časy sú nevyhnutné, či sa vám to páči alebo nie. Môžete tvrdo pracovať, ale vaše výsledky budú nedostatočné, alebo sa môžete stretnúť s neočakávanými prekážkami.

V každom prípade budete potrebovať silný dôvod, aby ste pokračovali vpred. Vaša viera vám dáva dobrý dôvod. Ak ho nemáte, pravdepodobne sa rozhodnete ísť ľahšou cestou. Ak to ale urobíte, budete stále tlačený dopredu. Keď budete veriť, všetko sa nakoniec na dobré obráti a vy zožnete úspech.