Ak sme celý rok zvyknutý vysedávať na terase, práve v lete nám môže znepríjemňovať pobyt slnko a teplo. Ak máte terasu či balkón situovanú na stranu, kde svieti slnko počas celého obeda, pobyt s kávou na takomto priestore je na nevydržanie. Mnoho ľudí sa práve preto v období leta rozhodne pre tienenie terasy. Aké máte možnosti.

žalúzie

Tienenie terasy

V prvom rade nie je tienenie ako tienenie. Keď už sa rozhodnete do takejto investície, rozhodne by ste sa mali rozhodnúť pre firmu, ktorá vám tienenie zabezpečí a pripraví ho na mieru. Kúpiť lacné závesy na terasu v akomkoľvek obchode je krátkodobá a nie 100 % účinnosť. Pokiaľ chcete mať kvalitné celoročné tienenie zvoľte si screenoverolety.sk. Venujú sa roky externým roletám na vaše terasy a balkóny a recenzie zákazníkov hovoria za všetko.

tienenie terasy

Ako vyzerajú exteriérové rolety na terasu?

Vybrať si môžete rolety viacerých materiálov či farieb. To vám dáva možnosť prispôsobiť rolety farbe vášho domu. Klasikou sú biele textilné sťahovateľné rolety. Sú rýchlym a lacným riešením tienenia terasy. Rolety si stiahnete na dĺžku akú potrebujete a takisto sú semipriehľadné, čo znamená, že sa dnu aj cez rolety dostane svetlo. To môžete využiť práve počas slnečných dní. V lete sú textilné rolety veľkým pomocníkom aj pred hmyzom. Okrem textilných roliet sú však v ponuke aj kvalitné hliníkové exteriérové žalúzie. Žalúzie z hliníka sú kvalitné a odolné, čo dáva možnosť ochrániť svoju terasu či balkón aj v oblastiach so silným vetrom. Hliníkové žalúzie sú na ovládanie, čo je komfortným riešením. Vy môžete svoje žalúzie stiahnuť aj zo stoličky a nič pre to nemusíte urobiť. Posedenie s priateľmi na terase jednoducho k domu patrí. Ak máte možnosť terasy či balkóna, bola by škoda ich nevyužívať len kvôli zlým vonkajším podmienkam. Práve s tým vám pomôže kvalitné tienenie na terasu a balkón od screenoverolety.sk.