Kúpili ste si jednoizbový byt alebo garsónku a čaká vás zariaďovanie tohto priestoru? Býva vo vašej domácnosti viacero osôb a častokrát máte problém s nedostatkom priestoru? Respektíve u vás z času na čas niekto prenocuje a pre takúto návštevu nemáte k dispozícii voľnú posteľ, keďže by ste ju nemali kam umiestniť? Ak ste sa našli aspoň v jednej zo spomenutých situácií, sklápacie postele sú témou, ktorá by vás mohla zaujímať. Sklápacie postele sú ideálnym riešením v prípade zariaďovania malých priestorov a taktiež v prípade, že posteľ potrebujete využiť len výnimočne, napríklad v prípade poskytnutia nocľahu návšteve.

manželská postel

Sklápacie postele a ich princíp

Sklápacie postele, ako to vyplýva aj z ich názvu, fungujú na princípe sklápania. Znamená to, že posteľ je zložená vo vertikálnej polohe a v prípade potreby jej použitia sa sklopí do horizontálnej polohy. Sklápacie postele boli postupom času vyvíjané a vylepšované, vďaka čomu je v súčasnosti ich systém navrhnutý a vyrobený tak, aby bola manipulácia s nimi veľmi jednoduchá.

Sklápaciu posteľ je možné rozložiť a opäť zložiť v priebehu niekoľkých desiatok sekúnd. Ide o nenáročný postup, ktorému jednoducho porozumie skutočne každý. V prípade, že sklápacia posteľ nie je využívaná, je možné ju zložiť do vertikálnej polohy, pričom je uchytená ku konštrukcii na stene. Táto konštrukcia má zväčša dizajn šatníkovej skrine, vďaka čomu v miestnosti nepôsobí rušivo. Dizajn sklápacej postele si môžete vybrať na základe toho, v akom štýle je zariadený priestor, v ktorom bude posteľ umiestnená. Sklápacie postele tak pôsobia ako prirodzená súčasť interiéru či už v čase, keď sú zložené, tak aj v čase, keď sú rozložené.

velká postel

Vyberte si sklápaciu posteľ podľa vašich predstáv

Pri výbere sklápacej postele máte k dispozícii rôzne rozmery a dizajny, vďaka čomu si môžete jednoducho vybrať takú sklápaciu posteľ, ktorá naplní vaše predstavy a požiadavky. Sklápacie postele sú vyrábané ako v jednolôžkovej, tak aj v dvojlôžkovej verzii. Možnosti výberu z rôznych farebných a dizajnových prevedení sú tak rozsiahle, že vhodnú sklápaciu posteľ si nájde skutočne každý. Široký sortiment kvalitných sklápacích postelí nájdete na webovej stránke https://www.sconto.sk/.