Ak pracujete v oblasti, kde potrebujete tovar zabaliť a odoslať, sme tu práve pre Vás. Každý, kto posiela niečo prepravnými spoločnosťami, chce mať istotu, že jeho zásielka sa doručí v úplnom poriadku, bez akéhokoľvek poškodenia a s čo možno najvýhodnejším a najnižším poplatkom za dopravu. Ponúkame Vám široký výber plastových obálok, čo Vám dokáže dokonalo zbaviť sa objemných a ťažkých krabíc. Naše plastové obálky Vám zaručia bezpečné zabalenie tovaru, či už sa jedná o oblečenie, rôzny galantérny tovar ako sú nite, vlny, stuhy, gombíky a mnoho iného.

zabaliť odoslať

Taktiež Vám jednoducho a rýchlo pomôžu zabaliť rôzne typy dokumentov, keďže obálky sú z vnútornej strany čierne, čo zabezpečí diskrétnosť obsahu daných dokumentov a tým pádom zabráni ich akéhokoľvek čítania. To sa taktiež samozrejme týka aj ostatného materiálu, tovaru, ktorý zabalíte do našich obálok. Nebude možné ľahko zistiť, čo sa vnútri obálky nachádza. Naše obálky Vám podstatne uľahčia život a Vašu prácu. Ak potrebujete objemnejšie množstvo, vieme Vám ich dodať, no taktiež ak potrebujete baliť a posielať len občas, nie je to žiaden problém. Nemusíte sa hneď,,zavaliť,, veľkým počtom obálok, vieme Vám zaslať aj menšie množstvo. Naše obálky sú balené po desiatich kusoch, no ak potrebujete predsa len viac, ponúkame Vám päťdesiat, či sto kusové balenie.

zapečatiť odoslať

Taktiež naše obálky vyrábame v rôznych farebných zaujímavých a kreatívnych farebných prevedeniach, ďalej s rôznou potlačou, podľa priania zákazníka. Ponúkame obálky s uchom (ako taška) no aj bez ucha. Plastové obálky si môžete vyberať v rôznej sile čo sa týka hrúbky a odolnosti materiálu. Ponúkame päťdesiat, šesťdesiat, sedemdesiat no aj deväťdesiat mikrometrov. Taktiež si nemusíte vyberať len z našich ponúkaných prevedení obálok. Radi Vám vyjdeme v ústrety, a vyrobíme Vám obálky podľa Vašich špecifických prianí. Samozrejme, nebude to hneď, všetko niečo trvá, preto Vaša požiadavka musí byť dohodnutá dostatočne v predstihu, no s plastovými obálkami od nás budete určite nadmieru spokojný.