Keď som bola malá dievčatko, mala som naozaj veľmi veľa snov. Niektoré boli veľmi nereálne a niektoré práve naopak. Všetky som si však chcela splniť. To bolo niečo, čo ma napĺňalo. Mala som neochvejnú vieru a dokonca si dovolím tvrdiť, že všetky moje sny sa mi jedného dňa splnili. Keď som však bola malá, túžila som po tom, aby som mala izbu ako princezná.

postel

Aké izby majú princezné?
Dá sa na túto otázku odpovedať ľahko? V tej dobe som si predstavovala, že moja komnata bude celá doružova, bude v nej ohromné množstvo koruniek a v prvom rade veľa, ale naozaj veľa trblietavých vecí. Časom sa moja predstava o kráľovskej izbe dosť zmenila. https://echo24.cz/a/SzPq8/porazka-zemana-by-zasadne-zmenila-ceskou-politiku-soudi-guardian Podstatné však bolo, že som ju chcela mať vyšperkovanú. Chcela som v nej mať stále poriadok, chcela som, aby z nej bol každý unesený. No moje nadšenie muselo byť na niekoľko rokov stopnuté.

Krásne izby potrebujú peniaze
A keďže ako násťročná som veľa peňazí nemala, radšej som zbierala informácie o tom, čo je moderné, čo je v izbe nevyhnutné a šetrila som si na to, aby som si jedného dňa mohla svoju izbu zariadiť. Keď som si kúpila svoj prvý byt, vedela som, že nastala moja chvíľa. Kúpila som si nádhernú posteľ, krásne obrazy, vymaľovala som si ju na fialovo, pretože som tú farbu odjakživa milovala. Ale niečo mi v nej stále chýbalo.

stolek

Miesto na rozčítané knihy a spomienky
Rozmýšľala som nad tým, čo majú všetky princezné vo svojich izbách? Okrem miesta na skrášľovanie a veľkých zrkadiel to sú určite nočné stolíky. Práve to v mojej izbe chýbalo a keď som ho konečne kúpila, vedela som, že toto je tá správna voľba. Každý večer som si naň položila knihu, ktorú som práve čítala, dala som si tam fotografie mojich blízkych, Bola som z toho naozaj nadšená, celkovo unesená z celej mojej izby, ktorá bola konečne podľa mojich predstáv. Tráviť v nej čas je naozajstný relax.