Clip in vlasy sú pramene spojené hrebienkom, alebo štipcom, ktoré si veľmi jednoduchým spôsobom pripnete na svoje vlastné vlasy. Ak si nie ste sitá, či je toto riešenie predĺženia vlasov vhodné práve pre vás, stačí si odpovedať na niekoľko jednoduchých otázok.

Černoška s dlhými kučeravými vlasmi, ktorá privoniava ku kvetu

  1. Aké dlhé musia byť moje vlastné vlasy?

Vaše vlasy môžu mať v podstate akúkoľvek dĺžku. Základom je, aby ste mali hrebienok, alebo štipček o čo pevne prichytiť. To znamená, že je lepšie, ak budete mať aspoň stredne dlhé vlasy. Samozrejme pri strihu „na ježka“ nie je možné príčesok pripevniť.

  1. Budem si vedieť vybrať správnu dĺžku, farbu a hustotu?

Farba, dĺžka a hustota prameňov sú tri najzákladnejšie faktory pri výbere týchto príčeskov. Čím viac všetko zladíte zo svojimi vlastnými vlasmi, tým lepšie bude pôsobiť výsledný efekt. Ak si chcete urobiť lepší prehľad o jednotlivých možnostiach kliknite sem.

  1. Koľko času zaberie aplikácia príčesku?

Samotná aplikácia Clip in vlasov nezaberie viac ako pár minút. Obrovskou výhodou je i to, že nemusíte navštevovať kadernícky salón. Pri prvom nasadzovaní vám to môže ísť trošku ťažšie. Pri takom treťom, či štvrtom, vám však pripevnenie prameňov nebude robiť žiadny problém. Chce to jednoducho iba trochu cviku.

  1. Môžem vlasy upravovať spolu s mojimi?

Ak si zakúpite príčesok vytvorený z prirodzených vlasov, teda tých ľudských, môžete k nim v podstate pristupovať úplne rovnako, ako k tým svojim. To znamená, že ich môžete umývať, fénovať, česať, kulmovať, žehliť či natáčať.

clip in vlasy

  1. Budem si vedieť vybrať správne?

Výber kvalitného príčesku zohráva dôležitú úlohu. V prvom rade sa pozerajte na to, čo sú pramene vyrobené s ľudských vlasov. Príčesky vyrobené z remy vlasov sú taktiež o niečo lepšie. Ak chcete docieliť čo najlepší výsledný efekt, vyberajte si takzvané double- drawn príčesky, ktoré sú hustejšie.