Niektoré veci, ktoré ste si zbalili by ste mali nechať tak
Pri sťahovaní je celkom bežné zistenie, že máte oveľa viac vecí, než ste si mysleli. A úprimne, koľko z nich reálne používate? Mnohí, ktorí sa sťahujú, si uvedomujú, že značného percenta vecí, ktoré si preniesli do svojho nového domu, by sa mali zbaviť. Sťahovanie týchto vecí vás zbytočne oberá o čas, úsilie a peniaze.
Je načase zbaviť sa zbytočností, aj keď nemáte v pláne meniť domov. Budete sa cítiť lepšie, pokiaľ ide o priestor, ktorý vytvoríte, a budete pripravení, keď nastane čas zbaliť si veci.

gauč
 
Nábytok sa nemusí zmestiť na nové miesto
Jedným zo spoločných problémov pri premiestňovaní nábytku z jedného miesta na druhé je, že rozsah alebo štýl hlavných kúskov sa jednoducho nehodí na nové miesto. Riešením je predať starý nábytok a za utŕžené peniaze si kúpiť nový.
 
Ťažký nábytok sťažuje premiestňovanie
Kedysi platilo, že čím ťažší nábytok, tým lepšia kvalita. To však už dávno nie je pravda vďaka výrobnému a materiálovému pokroku. A akonáhle budete musieť vytiahnuť ťažkú a obrovskú pohovku po schodoch, asi si nabudúce rozmyslíte, či ťažký nábytok naozaj súvisí s jeho kvalitou.
 
Natoľko milujete svoj domov, že by ste sa neodsťahovali
Zamilovali ste sa znova do svojho starého domova po tom, čo domáce kúzlo znova ožilo? Nie ste sami. V čom spočíva to tajomstvo, že váš domov vyzerá tak úžasne po tom, čo ste ho predali? Zjednodušenie a niekoľko princípov aplikovaného dizajnu.

zeď
 
Skúste vymaľovať
Buďme úprimní. Ak ste sa v posledných rokoch presťahovali, pravdepodobne máte doma nejaké krabice, ktoré ste ešte nerozbalili, alebo projekty na zlepšenie bývania, ktoré ste chceli riešiť a nikdy ste ich nerozbehli. Železo je treba kuť za horúca. Skrášlenie nového domova je nevyhnutné urobiť hneď. Ak máte v pláne vymaľovať alebo dať novú podlahu, spravte tak ešte pred nasťahovaním sa.

5.0
05