Spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá je na trhu už vyše 50 rokov, predstavuje široký sortiment IBC kontajnerov. Naše bohaté skúsenosti využívame na výrobu a distribúciu kvalitných produktov spĺňajúcich predpísané normy a potreby zákazníkov. Záleží nám na budúcnosti planéty, preto sa zameriavame na výrobky z recyklovateľných materiálov a dbáme na výrobný proces.

sivý IBC

IBC kontajnery majú nízku hmotnosť a štandardné rozmery, vďaka čomu sú praktické a nákladovo efektívne. V súčasnosti sú obľúbené napríklad IBC kontajner 300 l alebo 600 l. Predajom kontajnerov týchto rozmerov sa nezaoberáme, no môžete si vybrať z rôznych ďalších objemových rozmerov, napríklad 250 l, 1000 l, 1060 l a väčšie. Niektoré máme aj v niekoľkých prevedeniach. Kontajnery sa ľahko čistia, dajú sa opakovane použiť a po vrátení v zloženom stave zaberajú minimum miesta. Mnohé modely sú vhodné aj na vonkajšie použitie a do extrémnych podmienok. Medzi naše priority patrí jednoznačne kvalita, čoho výsledkom sú aj rôzne ocenenia.

zelený IBC

Napríklad, model Combo Fructus sa stal víťazom súťaže Obal roku a bol vyhlásený za jeden z najlepších produktov na trhu. Ďalší model, Combo Excelsior Hybrid®, získal ocenenia Obal roku 2020 a WorldStar 2021. IBC kontajnery sa využívajú najmä na skladovanie a transport tekutín, no ich využitie tým nie je obmedzené, záleží na používateľovi. Dajú sa využiť napríklad v potravinárskom, nápojovom i kozmetickom priemysle, v maloobchodnom predaji a tiež v poľnohospodárstve. Uplatnenie nájdu aj v domácnostiach na uskladňovanie dažďovej vody. IBC kontajnery z našej ponuky sú jednoduché na obsluhu i údržbu. Predstavujú praktickú a modernú logistickú pomôcku. Na našej webovej stránke nájdete podrobné informácie o vlastnostiach výrobkov, stačí si podľa potreby vybrať. V prípade záujmu nás kontaktujte.