Movado Group– Akciová spoločnosť luxusných hodiniek vzrástla o viac ako 17 percent vo výsledkoch štvrtého štvrťroka, ktoré prevýšili odhady Wall Street. Spoločnosť Movado vykázala zisk 67 centov na tržbách vo výške 199,4 milióna USD. Analytici očakávali zisk 55 centov na tržbách z predaja vo výške 194 miliónov dolárov, podľa FactSet.

graf
 
Lululemon Athletica– Akcie spoločnosti Lululemon po silnej fiškálnej správe o zisku za štvrtý štvrťrok vzrástli o takmer 15 percent. Spoločnosť na výrobu oblečenia zaznamenala zisk na akciu vo výške 1,85 USD a tržby vo výške 1,17 miliardy USD, čím porazili očakávania spoločnosti Wall Street, ako ich sleduje Refinitiv.
 
Päť akcií pod úrovňou piatich akcií vyskočilo v poludňajšom obchodovaní o viac ako 6 percent po tom, čo spoločnosť s diskontným obchodom oznámila silnejší zisk, než sa očakávalo, v štvrtom štvrťroku. Spoločnosť vykázala zisk na akciu vo výške 1,59 USD a presiahla odhad Refinitiv 1,58 USD. Tržby dosiahli 602,7 mil. USD, zatiaľ čo analytici očakávali 601,5 mil. USD.
 
PVH Corp.– Akcie materskej spoločnosti Tommyho Hilfigera a Calvina Kleina stúpli o takmer 15% po tom, čo štvrťročné výnosy spoločnosti prekonali očakávania. PVH tiež vydala silnejší ako očakávaný zisk usmernenie pre aktuálny štvrťrok.
 
Deutsche Bank– Deutsche Bank akcie pondelok 3 percent v poludňajších obchodoch vo štvrtok po Financial Times oznámila, že spoločnosť zvýšila až 10 miliárd EUR na prípadnú fúziu s Commerzbank.
 
Nielsen Holdings– Akcie spoločnosti Nielsen Holdings klesli o 10,12 percenta po tom, čo New York Post oznámil, že Blackstone vypadol z ponuky na predaj dátovej spoločnosti. Post tiež informoval, že konkurenčný uchádzač Apollo Global Management stratil záujem aj o Nielsen.

burza
 
Tricida– Akcie spoločnosti Tricida vzrástli o 36,48 percenta po tom, čo farmaceutická spoločnosť oznámila pozitívne výsledky klinického skúšania svojho lieku Veverimer. Liek je určený na liečbu metabolickej acidózy u pacientov s chronickým ochorením obličiek. Spoločnosť tiež vykázala užšiu stratu.
 
Accenture– Akcie spoločnosti Accenture vyskočili o viac ako 5 percent po tom, čo poradenský gigant oznámil zisk na akciu vo výške 1,73 dolára, čo znamenalo odhad Refinitiv o 16 centov. Tržby spoločnosti vo výške 10,45 miliardy USD boli tiež lepšie, ako sa očakávalo.
 
Facebook– Akcie amerického ministerstva pre bývanie a rozvoj miest oznámili, že akcie spoločnosti Facebook klesli až o 1,5 percenta, keď oznámili, že spoločnosti budú účtovať poplatky za porušenie zákona o bývaní. HUD obviňuje Facebook, že umožňuje inzerentom diskriminovať na základe rasy a farby.

3.7
06